sobota, 11 października 2014

Odmowy

Witam wszystkich serdecznie!
Uch, w końcu powstałam do żywych, bo ostatnio miałam sporą zawiechę, jeśli chodzi o blogowy świat. Dzisiaj stwierdziłam, że czas się ogarnąć i tak oto jestem, niestety z odmowami.

igrzyskakochamiszanuje- blog został zakończony, zanim przystąpiłam do oceny.

pabiart - w zgłoszeniu zaznaczyłeś, że jest to blog uniwersalny, ale dokładnie przejrzałam posty i tekstu jest tam naprawdę mało. Właściwie jest to blog o rysowaniu, a ja się na tym nie znam. Bardzo Cię przepraszam, ale nie chcę oceniać czegoś, czego nie umiałabym ocenić.

love-hate-klaus-caroline - blog został zawieszony na czas nieokreślony.

dziennik-wybitnej - blog został usunięty.

To na dzisiaj tyle, choć jeszcze jeden blog stoi pod znakiem zapytania. Muszę poczekać na odpowiedź autorki. Jeśli nie odpowie biorę się obrot-spraw, jeśli odpowie - za jej blog. Ocena któregoś z tych blogów ukaże się w przyszły weekend.

Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej soboty!

4 komentarze:

 1. Do Alissy:
  Wciąż oczekuję oceny.
  Pozdrawiam, Ariane

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda bo czekałem na ocenę parę miesięcy i nie mogłem na nim nic zmienić ... Wiem że czas był nieokreślony, ale to jest/było bardzo nie fajne, a nawet bezczelne ... Przykro mi, ale swój następny blog zgłoszę do innej oceniającej bo na tej bardzo się zawiodłem ... Nie chcę dalej mówić złych słów pod adresem Melodii, ale cóż ... Choć własne blogi ma fajne bo czytam, to jako oceniająca niezwykle mnie rozczarowała ... Jednak życzę ci wszystkiego najlepszego i powodzenia w dalszym ocenianiu :D.
  Bajo ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie było to bezczelne. Gdybym zaczęła ocenę, nie dałabym odmowy. Niestety prywatne sprawy nie pozwoliły mi na to, Ty w tym czasie zdążyłeś zakończyć bloga. Regulamin jest jasny. Bardzo przykro usłyszeć tyle niefajnych słów od Ciebie, zwłaszcza, że są lekko niesprawiedliwe. Ale cóż. Przeboleję.
   A na blogu śmiało mogłeś zmienić. Z tego, co wiem nic nie można ruszyć jeśli jest się pierwszym w kolejce. Ty byłeś tylko od miesiąca, nie od paru. A zresztą! Zawsze mogłeś zapytać, od tego na mojej podstronie jest kontakt.
   Dziękuję i również życzę powodzenia.

   Usuń
 3. w końcu powstałam do żywych
  Pomieszałaś powstać z martwych z wrócić do żywych/życia.

  Jeśli nie odpowie biorę się obrot-spraw, jeśli odpowie - za jej blog.
  Najwidoczniej uciekło ci za z pierwszej części zdania.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy