sobota, 6 kwietnia 2013

Odmowy blogów

Dzisiaj zrobimy hurtem, a co.

meet-love-halfway Wchodzę dziś celem kontynuowania oceny, a tam wiadomość o zawieszeniu. Szkoda, trochę tekstu już miałam.
sabaku-no-hana Pisałam wyraźnie, że anime, mangi i im podobnych nie oceniam. Gdyby to chociaż było w pełni autorskie opowiadanie, mogłabym się jeszcze skusić - a to, okazuje się, fanfiction. A więc przykro mi, nie ocenię.
w-zwierciadle--codzienności  oceniam tylko opowiadania, a to jest pamiętnik.


9 komentarzy:

 1. Chemical Rainbow, a co się ograniczać będziesz! :D haha

  OdpowiedzUsuń
 2. Drogie współoceniające,
  wybaczcie ten spam okrutny, ale chcemy, by wiadomość obiegła wszystkie zakątki Internetu, a jeszcze nas nie stać na wynajęcie Hermesa. Rzecz wygląda następująco: pod patronatem Katalogu Ocen powstało forum, którego celem jest zrzeszanie zarówno oceniających, jak i nieoceniających, ale zainteresowanych blogosferą czy pisaniem jako takim. Rozwijamy się od kilku dni, ale nie od razu Rzym zbudowano – dlatego właśnie potrzebujemy jak najwięcej rąk, które pomogłyby nam budować to forum oraz zapewnić na nim ciepłą atmosferę współpracy i konstruktywnej dyskusji przy jednoczesnej zdrowej dozie offtopu, żeby za sztywno nie było.
  Adres forum: https://doceniamy.fora.pl/
  Zachęcamy do dołączenia; będziemy dokładać wszelkich starań, żeby rozwinęło się ono w przybytek sympatyczny i pełen ciekawych ludzi.
  Pozdrawiam,
  Sylville, naczelna gaduła tego forum.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja tak z małą propozycją. Nie lepiej stażystce zablokować kolejkę po dwóch regulaminowych blogach, by potem, kiedy nie przejdzie stażu, nie mieć jeszcze dłuższej kolejki wolnej? Teraz już chyba jest na to za późno...
  Pozdrawiam, Aleksandra.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twój pomysł, Aleksandro, jest bardzo dobry. Sądzę, że Estrella weźmie go pod uwagę. I dziękujemy za radę ;)

   Usuń
  2. Myślałam o tym, ale jednak... nie lubię kogoś ograniczać. Ktoś kto się zgłasza robi to na własną odpowiedzialność, zresztą jak dana stażystka nie przechodzi stażu - bloga zostaje powiadamiany i może wybrać każdą inną oceniająca, co wychodzi na dokładnie to samo. Ale dziękujemy za pomysł i chęć podzielenia się nim.
   Pozdrawiam! :)

   Usuń
 4. Coś tutaj ostatnio strasznie ucichło. Mam nadzieję, że dalej żyjecie, dziewczyny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Estrelli padł komputer, ja żyję, choć się coś opierniczam (no, czasu znaleźć nie mogę na nic), a co z resztą to pojęcia nie mam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja żyję, ale musiałam wziąć urlop przez szkołę i egzaminy. Estrella spaliła sobie laptopa, więc widocznie nie mogła nic zaktualizować.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem! Żyję! Niestety spaliłam laptopa, ale już się dogaduje z Iloną w sprawie OK. Nie bójcie się o nic. :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy