sobota, 20 kwietnia 2013

Informacje

Witam wszystkich w ten piękny, ale pochmurny dzień.
Piszę w sprawie tego, że na OK jest straszny zastój, chciałabym ogłosić, że żyjemy, mimo wielu problemów. Może po kolei. Trzy oceniające są na urlopie, zostajemy we dwie, przy czym ja spaliłam laptopa i szybko nie będę go miała, niestety.
Jeśli chodzi o mnie, to ja teraz będę dawać max jedną ocenę miesięcznie (jak dobrze pójdzie). Mam dostęp tylko do komputera siostry, więc dziennie jestem najdłużej dwie godziny, a sami wiecie ile pracy schodzi przy pisaniu ocen. Blog, który znajduję się u mnie pierwszy w kolejce..., ech ocenę miałam prawię skończoną i chyba najdłuższą jakąkolwiek napisałam, ale była zapisana na laptopie. Nie mogę tego przeżyć, tym bardziej, że pisanie jej szło mi opornie, ale mniejsza.
W pomocy przy OK, pomoże mi Chemical Rainbow, będzie takim moim... pomocnikiem, zastępcą? Nie wiem jak to nazwać, ale każdy wie, o co chodzi. Przyznam, że już miałam zawiesić, a nawet zamknąć OK, ale wtedy do akcji wkroczyła Chemical Rainbow i powiedziała, że chętnie pomoże. To było cholernie miłe, bo pokazało mi, że nie tylko mi zależy, żeby to dalej ciągnąć.
Wracając do sedna sprawy, to... w imieniu całej załogi chcemy przeprosić, że nic nie publikujemy, ale obiecujemy poprawę w maju!

4 komentarze:

 1. W pełni rozumiem. ^^ Życzę naprawy laptopa, albo nowego jeśli będzie taka potrzeba oraz weny~!! Pozdrawiam i również dziękuję Chemical Rainbow ,za to ,że pomaga tobie w utrzymaniu bloga. (:
  Miłego dnia. :**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardziej zależy mi na wenie, bo z tym u mnie ostatnio słabo strasznie. :) A laptop, jakoś szczególnie go nie potrzebuje, co jest dla mnie dziwne, ech, raczej większym problemem jest to, że muszę być miła dla siostry ._.
   Pomoc Ilony naprawdę dużo dla mnie znaczy, bo sama bym chyba tego nie ogarnęła, albo inaczej... nikt by mnie nie zmotywował, abym to zaczęła ogarniać. Trochę mnie dobiło to, że ocena poszła się, za przeproszeniem, jebać i denerwowało mnie samo wchodzenie na ocenialnie, bo kurcze, nigdy się tak nie rozpisałam, a tu proszę..., szkoda, ale cóż, zdarza się i tak. :)

   Dziękuję i nawzajem!

   Usuń
 2. Cześć. Piszę w sprawie oceny bloga http://sekret-przeznaczenia.blogspot.com który znajduje się w kolejce Estrelli. Chciałabym go wycofać z oceny, bo mam zamiar go usunąć.

  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za informację. :) Blog już został usunięty z kolejki.

   Pozdrawiam.

   Usuń

Obserwatorzy