poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Podsumowanie: marzec

Estrella: 
wszystkie posty: 2
oceny: 0
odmowy: 0
inne: 2

Lena:
wszystkie posty: 0
oceny: 0
odmowy: 0
inne: 0

Chemical Rainbow:
wszystkie posty: 2
oceny: 2
odmowy: 0
inne: 0

Natalie:
wszystkie posty: 1
oceny: 1
odmowy: 0
inne: 0

Evil(stażystka):
wszystkie posty: 2
oceny: 1
odmowy: 0
inne: 1

Ilość ocen: 4
Ilość odmów: 0
Ilość zgłoszeń do oceny: 17

Aż wstyd, widnieje u mnie wielki zero, ech... Przepraszam, ale przez ten miesiąc chorowałam, a później musiałam nadrobić w szkole, a później znów byłam chora, cudownie. Więc przez chorobę umierałam, a po chorobie nadrabiałam i tak to wyszło, więc jeszcze raz przepraszam. Lena ma urlop, więc do niej to komentarza nie mam, bo wzięła go i ma prawo nie pisać oceny. Chemical Rainbow, jako jedyna napisała dwie regulaminowe oceny, także dziękujemy bardzo. Natalie, miała opublikować gdzieś pod koniec, ale święta i jej zeszło, więc ją rozumiem, a Evil... zaczęła niedawno pracę i już napisała ocenę, gratuluje zapału, oby on się tak szybko nie ulotnił.
Ilość zgłoszeń w tym miesiącu podniosła się o 4, a my miesięcznie wystawiamy po max. 5 ocen, nie wiem jak my te kolejki ogarniemy, ale wierzę w nas i na pewno damy rady! Innej opcji nie ma, tylko musimy trochę przyspieszyć pracę, co idzie nam marniutko, ale no.
Pozytywną rzeczą w tym podsumowaniu jest to, że nie ma żadnych odmów.
Aha, od 200 komentarzy (chodzi o zgłoszenia) nie pojawiają się nowe, dlatego usuwam starsze, abym mogła zobaczyć te nowsze, więc spokojnie, nie zjadło ich.
Mam nadzieję, że wszystkim paniom poszło w cycki, a panom... no tam gdzieś. :) Jak, mokrzy? Bo ja na szczęście nie miałam na sobie ani kropli. A może jakiś śmieszny żart? Życzę miłego dnia i zapału do pracy/szkoły.

5 komentarzy:

 1. "a panom... no tam gdzieś" - hahaha ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, zapał by się przydał, ja przed świąteczną przerwą narobiłam sobie zaległości i jutro zabieram się za wielkie nadrabianie... A więc życzcie mi szczęścia.
  No, co tu dużo pod podsumowaniem mówić - oby za miesiąc było lepiej.
  "[...] wszystkim panią poszło w cycki [...]" - paniom chyba ;P

  OdpowiedzUsuń
 3. Obawiam się, że niestety poszło w biodra. :C
  No tak, pozostało mi jedynie pisać oceny i życzyć wszystkim zapału i cierpliwości do pracy. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć, wysłałam wam e-maila ze zgłoszeniem, ale nie widziałam wcześniej "szablonu" zgłaszania. Byłabym wdzięczna, gdybyście wzięły pod uwagę drugiego e-maila, którego wyślę.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy