piątek, 1 czerwca 2012

Posumowanie: Maj


Dziś jest taki wyjątkowy dzień, prawda? Tylko szkoda, że deszcz pada. 1 czerwca – czyli robimy małe podsumowanie jak co miesiąc, ale teraz na blogspot – który jest o niebo lepszy od onetu. Trochę mi zajęło jak go ogarnęłam, ale z małą pomocą Chemical Rainbow, siedzeniem z trzy godziny nad nim, prawie wszystko umiem zrobić.

Estrella:
wszystkie posty: 2
oceny: 2
odmów: 0
Lena:
wszystkie posty: 0
oceny: 0
odmowy: 0
Confiance:
wszystkie posty: 2
oceny: 2
odmowy: 0
Anori:
wszystkie posty: 1
ocen: 1
odmów: 
Chemical Rainbow:
wszystkie posty: 1
ocen: 1
odmów: 0
Łączna liczba postów: 6
Liczba ocen: 6
Liczba odmów: 0
Liczba zgłoszeń do oceny: 8

Maj miał być lepszy, oczywiście wszyło jak zawsze. Przynajmniej w tym miesiącu, nie mamy żadnych odmów, z czego się niezmiernie cieszę. Przez cały maj zgłosiło się 8 osób, czyli o 3 mniej niż w kwietni, ale nie ma co narzekać. Ważne, że ktokolwiek się zgłosił.
Teraz, jeśli chodzi o zamianę nazwy. Nie bardzo podobał mi się ten pomysł, bo już przyzwyczailiśmy się wszystkie do krytycznego-krytyka, ale blogspot zmusił nad do tego, bo taka nazwa była już zajęta. Ostrze-krytyki, chyba nie jest taką złą nazwą? Osobiście jak Confiance (Meg), wysyłała mi taką propozycję od razu wpadł mi w oko, a to chyba dobry znak. A teraz, wielkie zaskoczenie jaki malowało się na mojej twarzy, mianowicie byłyśmy na 6 miejscu w sondzie na ocenialnie maja. Nawet nie wiecie jaką to radość sprawia, że ktoś na nas zagłosował, bo równie dobrze, mógł na kogoś innego. Dziękuję serdecznie za wszystkie głosy! Nowa sonda tutaj
Na oceniająca maja wygrała, po raz drugi Confiance! Gratuluję! Sonda,tutaj.
Ach, zapomniałabym. Życzę wszystkim udanego dnia dziecka, czy coś.

6 komentarzy:

 1. Ładnie tutaj macie :). Ucieczka z onetu trwa dalej jak widzę. Myślę, że teraz będzie przyjemniej wstawiało się oceny, skoro nie trzeba odświeżać bloga sto razy.
  Znalazłam błąd w tekście - 6 miejsce w sondzie. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. ups, już poprawiam :). Dziękuję, jestem z siebie dumna, że ten "Szablon" mi tak wyszedł, tym bardziej, że jestem tutaj pierwszy raz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma sprawy ^^. O widzisz, a całkiem ładny jest. Możesz usunąć tekst z obrazka, jakbyś chciała. Mi zazwyczaj tekst w nagłówku przeszkadzał, jednak teraz sama muszę z tym żyć, bo czekam na szablon :d. Jakby co, mogę w czymś pomóc.

   Usuniesz anty-spam w komentarzach? Niewygodne to dziadostwo jest : /

   Usuń
 3. Mi się właśnie n apis podoba :D. Da się gdzieś zamówić szablon? : O. Jeśli da, podałabyś stronę? :).
  Usunę, tylko nie wiem gdzie to się usuwa xd. Pomogłabyś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ustawienia/ Posty i komentarze. To z weryfikacją obrazkową, o ile się nie mylę ^^

   Usuń
  2. Tak, dokładnie o to chodzi.

   Szablon robi mi koleżanka. Ale wiem, że np. na niektórych onetowskich szabloniarniach można zamówić sam nagłówek i później dostosować w ustawieniach szablonu. :)

   Usuń

Obserwatorzy