poniedziałek, 15 grudnia 2014

Odmowy

Ponownie przychodzę z odmowami z głupiego powodu. Nie oceniam blogów tego typu. Wiem, że przez jakiś czas w załodze widniało, że mogę się podjąć fantasy, ale niestety nie umiem. Zniechęca mnie ostatnio czytanie jakichkolwiek fantastycznych tworów, nawet książek. Przerzuciłam się ostatnio na pochłanianie "przyziemnych" opowiadań. Bardzo przepraszam Lexy i Zaczarowaną. Spróbujcie u innych oceniających, bo wiem, że moje oceny nie byłyby obiektywne.

uciekiniarka

straznicy-fantastyki

Pozdrawiam!

Edit: Blog uciekiniarka został usunięty. Więc tak czy siak wystawiłabym odmowę.

8 komentarzy:

 1. Szkoda, ale rozumiem. Każdemu może coś zbrzydnąć. Czy w takim razie jakaś autorka mogłaby przygarnąć mojego bloga czy idzie on do wolnej kolejki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To już zależy do kogo się zgłosisz. :)

   Usuń
  2. Po blogu, który aktualnie oceniam, będę czyściła kolejkę. Mogę Cię przygarnąć, jeśli chcesz, bo ja akurat preferuję tę tematykę.
   Pozdrawiam

   Usuń
  3. Byłabym wdzięczna :D.
   Również pozdrawiam

   Usuń
  4. Elektrownio, tak ciągle czekam, az odpowiesz mi na pytanie, które zadałam na twojej podstronie.

   Usuń
 2. Nie oceniam blogów tego typu. Wiem, że przez jakiś czas w załodze widniało, że mogę się podjąć fantasy, ale niestety nie umiem.
  To nieuczciwe. Powinnaś, skoro te blogi przyjęłaś, zaproponować ich autorom przeniesienie do kolejek innych oceniających, lub chociaż do wolnej (o ile jest, wybacz, nie pamiętam), a nie wywalać z kolejki i po problemie. Odmowa wynikła z twojej winy, bo ci się gatunek odwidział, nie z winy zgłaszających się. W tym momencie te osoby, po ponownym zgłoszeniu do kogoś innego, wylądują na samym końcu, a powinny być wzięte pod uwagę daty ich zgłoszeń.

  Nieuczciwe zagranie i tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blogi do mojej kolejki są wpisywane automatycznie. Nie mam na to wpływu, zapoznaje się z nimi dopiero przy ocenie, czyli, gdy już są pierwsze. Nie mogłam tego zaproponować, gdyż na OK panują zasady, których ja się muszę pilnować.
   I tak, odwidział mi się. Wolę wystawić odmowę niż napisać ocenę, która byłaby według mnie nie obiektywna.

   Usuń

Obserwatorzy