piątek, 17 stycznia 2014

Odmowa: niebianskie-pola

Przepraszam, ale nie dam tego rady ocenić bloga niebianskie-pola.blogspot.com. Czemu? Mam ku tej decyzji wiele powodów. Pierwszym na pewno będzie to, iż po prostu tematyka jaka jest opisana na Twojej stronie kompletnie mnie nie interesuje. Zawsze z daleka trzymam się od różnych treści powyżej 18+, które na Twoim, z tego co pisałaś, blogu występują. Zawarte są też u ciebie tematy jak homoseksualizm, który jest chyba motywem całej opowieści. Nie będę udawać, ale po prostu nie mam chęci tego czytać. Jako oceniająca powinnam czasem się wysilać nad niektórymi zadaniami, ale aktualnie nie mam na to siły. Już kilka dni jestem chora i po prostu nie dam rady. Znalazłam też oceny Twojego bloga na innych ocenialniach. Z wieloma względami zgadzam się z tamtymi oceniającymi, więc moja ocena nie wiele by ci pomogła. Mam nadzieję, że w pewien sposób wytłumaczyłam moją taką, a nie inną decyzję. Zapewnię cię jednak, Moja Droga, że naprawdę dobrze piszesz i popełniasz mało błędów. Wiem to, gdyż zapoznałam się z kilkoma Twoimi rozdziałami, gdy jeszcze w pełni funkcjonowałam. Życzę więc powodzenia w dalszym pisaniu i wielu sukcesów! :)

9 komentarzy:

 1. To jest chyba jakiś kiepski żart, serio. Pierwszą część przyjmuję do wiadomości i rozumiem, że nie masz ochoty na czytanie tego, ale może warto byłoby zaznaczyć to w swoim opisie? A jeśli stwierdzasz, że nie chcesz ocenić mojego bloga, to nie możesz po prostu poprosić, żebym wybrała inną oceniającą, zamiast pisać od razu odmowę? Drugiej części odmowy W OGÓLE nie przyjmuję do wiadomości, bo chyba po to zgłaszam bloga do oceny, żeby ją uzyskać, a nie po to, żeby dostać odmowę, bo już dostałam wcześniej oceny w innych miejscach. Co to w ogóle jest za argument? I nie interesuje mnie też za bardzo to, że jesteś chora, bo każdemu się to zdarza, a nikt nie każe oceniać Ci bloga w tej chwili, to nie jest obowiązek po którego niewypełnieniu czeka Cię kara śmierci. Nie oczekiwałam oceny w trakcie najbliższego tygodnia, bo wiem, że czekać można długo i nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Chciałam otrzymać ocenę, nie dostałam jej BO TAK. Dziękuję za uwagę, to już druga taka ocenialnia, gdzie dostaję odmowę z dupy wziętą, więc przepraszam, ale trochę mnie to zaczyna irytować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I dodatkowo zapewniam, że błędów jest sporo, bo właśnie jestem w trakcie czytania (po raz kolejny) i sama wyłapałam chyba z piętnaście w pierwszych dziesięciu rozdziałach, a jeszcze nie zdążyłam poprawić, więc Twoje zapewnienia jakoś mnie nie pocieszają w żaden sposób.

   Usuń
  2. Owszem, masz dużo czasu ale ja nie. Muszę w tym miesiącu napisać jeszcze dwie oceny i naprawdę nie będzie mi to łatwo zrobić, a Twój blog, przecież był pierwszy w kolejce. Co do błędów to przeczytałam mniej niż 10 rozdziałów, ale wiem, że na pewno nie są one tak rażące i pod względem całego tekstu nie jest ich dużo. Po co miałabym pisać ocenę, skoro podobną dostałaś już wcześniej? To byłaby strata czasu, skoro i tak nie wyniosłabyś z niej wiele. Skoro rozumiesz pierwszy argument, to znaczy, że wiesz, czemu nie oceniłam Twojej strony. Nie rozumiem więc o co takie zamieszanie? Napisałam odmowę, ale możesz zawsze się do innej oceniającej zgłosić. To już nie moja sprawa.

   Usuń
  3. To nie jest zamieszanie, po prostu dziwne zasady tu u was panują. Jakaś śmieszna biurokracja, konieczne trzy ocenki w miesiącu, niezależnie od tego, jakiej jakości będą poprzednie. Jakbyś odpowiadała przed robotem, który sprawdzi, czy oceniłaś trzy blogi, zamiast przed ludźmi, którym możesz powiedzieć, że nie zdążyłaś. Chyba nie trzeba brać tego wszystkiego tak na poważnie... To, że ja mam dużo czasu to jest coś, co daje rozwiązanie, bo gdybyś powiedziała, że musisz koniecznie, choćby nie wiem, co się stało, ocenić trzy blogi w miesiącu, to przecież nie miałabym nic przeciwko temu, że ocenisz wcześniej te, które są po moim w kolejce. Może warto rozmawiać i pomyśleć, że naprawdę, masz do czynienia z ludźmi, nie pracujesz w biurze przy wypełnianiu wniosków. A odpowiedź o tym, że dostałam podobną ocenę, jest po prostu śmieszna, bo w takim razie może nie powinnam nigdzie zgłaszać bloga, skoro każdy oceniający ma takie samo zdanie, co? Jestem ciekawa różnych opinii, nawet kiedy oceniający mówią o tym samym, bo każdy zwraca uwagę na coś innego i inaczej to wyraża.

   I naucz się stawiać przecinki, błagam, bo to aż boli...

   Usuń
  4. Aleey, rozumiem Twoje zburzenie. To, że dostałaś odmowę - nie zmienia faktu, iż dalej możesz zmienić oceniającą, bo możesz.

   Racja, iż Alissa nie uwzględniła ttej tematyki w swojej podstronie, jednak ma prawo napisać odmowę jeśli tematyka nie odpowiedziała lub coś innego, gdyż nie wszystko da się przewidzieć kto jak będzie pisał lub co.
   Wytłumaczenie o chorobie - też nie jest tutaj wielkim argumentem.
   A o 3 ocenach w miesiącu - byłoby inaczej, gdyby główna dowodząca tutaj byłaby na miejscu. A tak, nie wiemy jak mamy się trzymać. Czy srogo przepisów, czy jednak można ulec. Może głupio to brzmi - ale jednak nie chcemy później żadnych nieporozumień. Bo w końcu każdy z nas jest człowiekiem :)

   Aleey, więc możesz poczekać na jakąś dostępną inną oceniającą albo ja Ciebie mogę dodać do mojej kolejki jeśli oczekujesz oceny. U mnie nie ma problemu z taką tematyką - gorzej z czasem.

   I nie warto się denerwować, naprawdę ;). Czasem tylko brak wyjaśniających rozmów.

   Pozdrawiam,
   Lena

   Usuń
  5. Jeśli możesz dodać mojego bloga do swojej kolejki, to byłabym wdzięczna. Na razie zgłosiłam się ponownie do Estrelli, ale skoro jej nie ma, to wolałabym trafić do Twojej kolejki.

   Usuń
  6. Z Estrellą ciągle nie wiadomo co się dzieje. Już myślałyśmy, że wróciła - a potem znów się nie odzywa. Wolę dac jej że jest nieobecna. Tak przynajmniej będą wiedzieć.

   Jasne. Już dodaje :) .

   Usuń
 2. "Nie dam rady czytać o seksie, jestem chora"

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam czekam na ocenkę blogaska Bez Sarkazmu i na komć Lysi na Ostrzu, heheszki, pojedynek mistrzów! ;D

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy