poniedziałek, 11 listopada 2013

Odmowy blogów.

Z mojej kolejki

the-sun-hasnt-die - blog został całkowicie zresetowany, nie mam co ocenić
krzyk-lelka - ostatnia notka ponad dwa miesiące temu
opowiadania-flusy - ostatnia notka ponad dwa miesiące temu
szalenstwo-uczuc - ostatnia notka ponad dwa miesiące temu

18 komentarzy:

 1. Odmowy blogów. To brzmi tak, jakby to autorzy tych blogów wam odmówili. A w zasadzie same blogi to zrobiły. Ktoś tu chyba nie powinien oceniać tekstów, skoro sam robi takie byki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już została mi na to zwrócona uwaga raz, jednak od samego początku bloga tak jest to tytułowane i skoro Estrella miała taki pomysł to tego się powinniśmy trzymać. Idąc Twoim tokiem rozumowania żadne oceny nie powinny mieć swojej własnej nazwy, a wszystkie powinny nazywać się "Oceny blogów", więc byłoby miło, gdybyście się od tego odstosunkowali, bo równie dobrze mogę dać tytuł "Trele morele".
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. bez-sarkazmu.mylog.pl
  notka sie pisze. ostrzegalam, ze to trwa, bo 3/4 zycia spedzam w laboratorium (studiuje fizyke). na ocene czekam juz dlugo, nie moge sie pozbyc wrazenia, ze ktos czekal, zeby ske bsa pozbyc z kolejki, bo dopiero co sie przedawnil.
  czy jesli obiecam, ze 6 pojawi sie w ciagu tygodnia, moge wrocic do kolejki? nie chce czekac ekstra > 3 miesiecy z ponownym zgloszeniem.
  lysia

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie żeby ktokolwiek czekał na jakąkolwiek ocenę...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale w regulaminie pisze: ,,Jeśli bloga ma notkę sprzed ponad dwóch miesięcy, zazwyczaj pytamy autora czy chce zostać oceniony. Jeśli nie ma odzewu z jego strony, otrzymuje odmowę oceny swojego bloga.'' To mogłaś ''przygarnąć'' sobie bloga z wolnej kolejki.

  OdpowiedzUsuń
 6. Sambii: Określenie "zazwyczaj" chyba nie wymaga tłumaczenia na polski. W aktualnej chwili mam dwie prace i studia dziennie od sześciu do ośmiu godzin dziennie, nie mam siły pisać do każdego po kolei, czy zamierza jeszcze coś spłodzić. Każdy dostał stosowny komentarz, jedynie właścicielka bez-sarkazmu się tym zainteresowała, więc wróci do kolejki, to nie problem.
  I jeżeli wytykasz, Twoim zdaniem, niedomówienia regulaminu, to zajrzyj do słownika.
  Nidabe: To mnie wytykano zawsze, że wypowiadam się za cały świat, a skoro komentarz wyżej ktoś dał do zrozumienia, że czeka na ocenę, to takimi odpowiedziami jedynie się pogrążasz, nie mówiąc o braku umiejętności czytania ze zrozumieniem.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w kolejce zaraz pod gnomem!
   pozdrawiam kolezanke fizyczke i wyrazam z gory wspolczucie (bo wiem, jak to jest)

   Usuń
  2. ach, a na teoretycznej tylko: programowanie, programowanie, troche fizyki i znowu programowanie ;)

   Usuń
  3. nie bardzo rozumiem, o co ci chodzi. pisząc komentarz użyłam może formy bardziej ogólnej, ale pod tym "kimkolwiek" mogę kryć się jedynie ja.
   komentarz nie był odpowiedzią do innych, a raczej do postu i braku ocen, zamiast których pojawiają się tego typu ogłoszenia.
   więc może spróbuj powstrzymywać się od nadinterpretacji?
   I nie rozumiem z czym niby się pogrążam. Dostanę odmowę, bo zostawiłam kilka niekoniecznie chwalebnych komentarzy?

   Usuń
  4. Elektrownio nie miałam na myśli, że masz do wszystkich pisać tylko do tej jednej osoby z WOLNEJ KOLEJKI. Sama napisałaś ,,szkoda, bo chętnie przygarnęłabym do własnej kolejki''.

   Usuń
  5. Nitabe: Ocena pojawiła się kilka minut wcześniej, więc to nie jest dobry argument. Jeżeli nie czekasz na ocenę, to po prostu z niej zrezygnuj, bo pewnie już zauważyłaś, że potrafię odmówić oceny, jeżeli jestem prowokowana do takich kłótni, a takie wtrącenia bez sensu właśnie do tego dążą.
   Sambii: Napisałam do nich wszystkich, również do dziewczyny z wolnej kolejki z informacją. Gdyby była zainteresowana, to by się odezwała tak samo, jak koleżanka wyżej, więc nie uważam, żebym była w stosunku do kogokolwiek nie fair.

   Usuń
  6. tyle bezsensownego i bezpodstawnego gniewu w tak krótkiej odpowiedzi. i to nawet z błędem !
   a, jeszcze jedno, a nawet dwa, ha!, pytanka: po czym, droga, wspaniała oceniająco, wnosisz, że nie oczekuję na ocenkę?
   czy powinnam wnioskować z Twoich wypowiedzi, że nikt nie powinien komentować o ile nie ma zamiaru wysławiać ocen i ich autorów, a każda próba dyskusji jest złą kłótnią?
   Jakież to szczęście, że to nie od Twojej łaski zależy czy dostąpię zaszczytu zostania ocenioną (chyba że zabronisz Nessie mnie ocenić, a to już lekki mobbing). Przy okazji, ostatni jej post pojawił się pod koniec września, więc tak, ciągle czekam na ocenę, która zmieni moje miejsce w waszej kolejce (i bynajmniej nie mam na myśli usunięcia z niej).
   Pozdrawiam i życzę nie mylenia podobnych brzmieniowo spółgłosek !

   Usuń
  7. Miałam kilka problemów, dlatego u mnie taki zastój, ale ruszam z kopyta. :)

   Usuń
 7. Aż wrzuciłam ten komentarz do Worda, który nic nie znalazł, więc nawet nie chce mi się już szukać tego błędu.
  To Ty zasugerowałaś, że w stwierdzeniu "Nie żeby ktokolwiek czekał na jakąkolwiek ocenę..." mówisz o sobie, ale nie ważne, nie mam siły już na ten temat dyskutować, jest w życiu parę ważniejszych rzeczy, niż dyskutowanie o pierdołach w internecie.
  Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej oceny.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam, tutaj Strzyga z mistrza-marionetek
  Elektrownio, nie dostałam żadnej wiadomości dotyczącej usunięcia mojego bloga z wolnej kolejki, to po pierwsze.
  Po drugie, w swoim zgłoszeniu prosiłam, aby nie zważać uwagi na przeterminowanie, ponieważ na ocenie mi zależy, a pewnie i tak zdążyłabym coś dopisać, nim byłabym pierwsza w kolejce.

  OdpowiedzUsuń
 9. Informuję uprzejmie, że na paradoks-hazardzisty dojdzie do przeterminowania, ale mimo to proszę o ocenę.

  OdpowiedzUsuń
 10. szkoda trochę tych osób, ale brnijcie dalej. (; życzę powodzenia i czekam na ocenę.

  ps. zostałas nominowana: http://koszmarwbajke.blogspot.com/p/nominacja.html

  OdpowiedzUsuń
 11. Już została mi na to zwrócona uwaga raz, jednak od samego początku bloga tak jest to tytułowane i skoro Estrella miała taki pomysł to tego się powinniśmy trzymać. Idąc Twoim tokiem rozumowania żadne oceny nie powinny mieć swojej własnej nazwy, a wszystkie powinny nazywać się "Oceny blogów", więc byłoby miło, gdybyście się od tego odstosunkowali, bo równie dobrze mogę dać tytuł "Trele morele".
  Elektrownio, porównanie nietrafione.

  To, że Estrella wprowadziła BŁĘDNY ZAPIS, nie znaczy, że powinnyście z niego korzystać.

  W aktualnej chwili mam dwie prace i studia dziennie od sześciu do ośmiu godzin dziennie, nie mam siły pisać do każdego po kolei, czy zamierza jeszcze coś spłodzić.
  Dla nas mogłabyś mieć i dziesięć. Skoro wymagasz od ocenianych trzymania się regulaminu, wypadałoby również się do niego stosować. Poza tym, bez jaj, wysłanie jednego zdania z pytaniem o to, czy blog będzie kontynuowany, metodą kopiuj-wklej to taka pieruńska harówka, że aż strach.

  nie mówiąc o braku umiejętności czytania ze zrozumieniem.
  Którym to brakiem wykazałaś się w poprzedniej ocenie. Ekhu.

  Aż wrzuciłam ten komentarz do Worda, który nic nie znalazł, więc nawet nie chce mi się już szukać tego błędu.
  To ja ci podpowiem: strzeliłaś literówkę w nicku osoby, do której się zwracałaś, a dodatkowo zjadłaś jeden przecinek, a inny postawiłaś z złym miejscu. Word ci tego nie podkreśli.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy