piątek, 23 sierpnia 2013

Odmowa: dzikie-aniolyPowodem odmowy jest fakt, że Twoje opowiadanie, Nieujarzmiona Marzycielko, jest o tematyce science fiction, na której nie znam się ani trochę, więc raczej nie wyniosłabyś nic dobrego z mojej oceny. Jednak, kiedy się do mnie zgłaszałaś, na swojej podstronie miałam napisane, że w ostateczności ocenię sci-fi. Pisałam do Ciebie w tej sprawie, pytając, czy koniecznie chcesz, abym to ja wydała opinię na temat Twojego opowiadania,  jednak nie odzywałaś się przez kilka dni, mimo że prosiłam w komentarzu pod najnowszą notką, abyś weszła na gadu-gadu, bo to tam napisałam swoją wiadomość.

7 komentarzy:

 1. Witam.

  Wysłałam wam e-mail, w którym pytałam, czy ustosunkujecie się do komentarzy pozostawionych przeze mnie na waszych podstronach, ale ani nie otrzymałam odpowiedzi, ani błędy nie zostały poprawione.

  Komentarze są na:
  1) http://ostrze-krytyki.blogspot.com/p/zgaszajacych-ostrze-traktuje-wszystkie.html
  2) http://ostrze-krytyki.blogspot.com/p/regulamin-dla-oceniajacych_6.html
  3) http://ostrze-krytyki.blogspot.com/p/dla-stazystow.html
  4) http://ostrze-krytyki-elektrownia.blogspot.com/2013/07/powitawszy.html
  5) http://estrella-ostrze-krytyki.blogspot.com/2012/06/estrella.html
  6) http://ostrze-krytyki.blogspot.com/p/rekrutacja.html

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękujemy, że poświęciłeś nam tyle wolnego czasu, Estrella na pewno poprawi podstrony, gdy będzie miała chwilę.
  Pragnę jedynie zauważyć, że wieczne stwierdzenie "standardowo - interpunkcja" w niczym nie pomoże, jeśli nic o tym nie napiszesz więcej, więc możesz sobie ten fragment odpuścić, bo niczego nie wnosi.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaledwie parenaście minut, nie popadajmy w przesadę. Jeśli chodzi o braki w interpunkcji, to często musiałabym przepisywać niemal połowę notki, lepiej i szybciej będzie, jeśli zapoznacie się z zasadami na stronach PWN.
  Polecam się na przyszłość. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za poprawienie. :)
  Widziałam Twoje komentarze (tak między Bogiem a prawdą, myślałam, że to halucynacje były, bo do jakiej zakładki bym nie weszła, Ty zawsze byłaś tam pierwsza) i chętnie poprawiłabym błędy, ale niestety nie mam uprawnień administratora, napiszę jednak do Estrelli na gg w sprawie pomyłek, które popełniła i myślę, że poprawi je w najbliższym czasie.
  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hihi, bo ja jestem agentem Politbiura. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak. To wszystko wyjaśnia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepraszam, czy wiadomo już kiedy blog czarna-pelnia otrzyma ocenę? Nie poganiam rzecz jasna, ale bardzo się niecierpliwię ;D
  Ach, i proszę nie zwracać uwagi na lekkie przeterminowanie. Ostatnio bowiem nie mam zbyt wiele czasu, dlatego rozdział nadal nie jest opublikowany ;)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy