środa, 19 czerwca 2013

Nessa wita

      
         Witam bardzo serdecznie.

Dzisiaj Chemical Rainbow przyjęła mnie na stażystkę. Jestem z tego powodu szczęśliwa, bo lubię próbować nowych rzeczy, ale także odrobinę zestresowana, co chyba nie jest dziwne.
Jestem Natalia, mam szesnaście lat. Trochę nieśmiała i rozmarzona, rzadko myślami pojawiam się tu, na ziemi, ale, kiedy się już to zrobię, to tylko w określonym celu.
W opowiadaniach cenię sobie brak błędów. Fabuła może być wciągająca, a bohaterowie wspaniali, ale jeśli nie będzie się tego dobrze czytało, straci na swojej wartości. Opisy także są ważną rzeczą. Nie tylko miejsc, osób, ale także przeżyć.
Ocenię wszystko oprócz fan fiction z mangi i anime – nie oglądam ich, jednak zrecenzuję, jeśli nie będę musiała znać kanonu. Nie przepadam za sci-fi, ale w ostateczności jestem skłonna je ocenić.
W razie pytań, wątpliwości zapraszam na moją podstronę. Znajduje się tam zakładka „Kontakt”, w której są umieszczone mój email i gg.
Mam nadzieję, że nie zawiodę ani Was, ani Chemical Rainbow.
W takim razie biorę się do pracy.
Pozdrawiam, Nessa.

5 komentarzy:

 1. Cześć, jestem Wojtek. Też mam 16 lat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. [Jennifer] miała szesnaście lat i zeszła na śniadanie.

   Usuń
 2. I ja się bardzo cieszę, że do nas dołączyłaś. Z nową osobą w składzie wszystko jakoś sprawniej pójdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo miło poznać nową stażystkę :) . Miejmy nadzieję, że zostaniesz na dłużej i będziesz żyła :P. A nie tak jak my wszystkie - umierające staruszki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę wobec tego o przeniesienie mojego bloga do Nessy.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy