niedziela, 10 lutego 2013

Odmowy blogów

Zajmę się odmowami blogów z wolnej kolejki. Trzeba z nimi zrobić porządek. Usunięte z kolejki zostają:

Manuskrypt z Sherin - zablokowany dla nas do oglądania.

Historia Niesamowita - blog nie istnieje.

Nie igraj z ogniem - inne opowiadanie.

Zielony błysk - Od sierpnia nie ma odzewu.


Jak na razie to tyle. Autorów, których pytałam co i jak - prosiłabym o jak najszybszą odpowiedź.

Pozdrawiam!

18 komentarzy:

 1. Odmowy ocen blogów. I jak pytałaś autorów, to nie się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Autorów z wolnej kolejki, a nie blogów, które dostały odmowę.

   Usuń
  2. Usunęłam poprzedni, bo w tamtej wersji się zamotałam i błędnie to wyjaśniłam.
   Anyway, Ty chyba nie rozumiesz, o co mi chodziło. Nie możesz "pytać się", jeśli pytasz kogoś. "Się" to jest zaimek odnoszący się tu do siebie samego. Bez "się".
   A odmowy blogów - to sugeruje, że to te blogi czegoś odmawiają.

   Usuń
  3. Tu Ewa Rogowska-Cybulska twierdzi, że "zapytać się" jest również poprawne w odniesieniu do innych, acz potoczne:
   Czasownik zapytać się ma to samo znaczenie co czasownik zapytać, przy czym większość słowników opisuje go jako wyraz potoczny.

   Usuń
 2. No jak te blogi czekają na ocenę ponad pół roku to nie dziw się, że aż znikają. Ja rozumiem czekać miesiąc, dwa ale nie aż tyle!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda. Zgodzę się, jednak my nie możemy z tym nic zrobić. Jest nas tyle ile jest i tylko tyle czasu ile nam dano. Także gorzej ciągle brać blogi z "Wolnej Kolejki" jak i tak mamy w swojej sporo.

   Usuń
  2. Ja tam nie widzę powiązania między czekaniem na ocenę, a dalszym prowadzeniem bloga. Wpisy można dodawać przecież cały czas, a wystawienie oceny nie jest jakimś werdyktem, który ma orzec, czy możesz prowadzić go dalej, czy nie. Poza tym, jeśli ktoś jest w wolnej kolejce, to wiadomo, że oceny prędko nie dostanie, bo każda oceniająca musi się w pierwszej kolejności zająć swoją.

   Usuń
  3. Nie jest werdyktem i nie wiem co ma ten tekst do tego. Ale zauważ, że nie wszystkie blogi były od samego początku w wolnej kolejce. A jeśli blog ma jakiś czas ( w momencie zgłaszania się do oceny) to po ponad pół roku kończy się opowiadanie, a oceny jak nie było tak nie ma.

   Usuń
  4. Nie zrozumiałyśmy się widzę, no nic. Wiem, że nie od razu znalazły się w wolnej kolejce, ale nikt przecież nie broni im poprosić o przeniesienie stamtąd do innej oceniającej. A w przypadku opowiadania - jeśli już się skończyło, a autor nadal chce dostać ocenę, to może o tym powiadomić. Przecież oceniająca raczej go nie wyrzuci z kolejki, skoro zgłosił się przed zakończeniem opowiadania, prawda? :)

   Usuń
  5. Nie dziewczyny! To jest nasza wina, że oceniające odchodzą z OK! I również naszą winą jest to, że mimo tego, że każdy ma prawo wyjść z wolnej kolejki, nikt się o to nie upomina. A no wybacz anonimie, że nie zmuszam kogoś to napisania komentarza. Więc na przyszłość zapoznaj się sytuacją panującą na ocenialni, a później się odzywaj, okej? Bo tylko podnosisz ciśnienie.

   Usuń
 3. Yey,to znaczy że ostrze wraca? :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciągle było :) Tylko trzeba było trochę zaległości nadrobić.

   Usuń
  2. Wraca, wraca... Ja mam chwilowe problemy i dziewczyny przejmują OK. :)

   Usuń
 4. Witam. Nadal chciałabym otrzymać ocenę mojego bloga, dlatego prosiłabym o przeniesienie z wolnej kolejki do Chemical Rainbow. Z góry dzięki i pozdrawiam [http://biblioteka-wyobrazni.blogspot.co.uk/]

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym powiadomić Lenę że nie prowadzę już tego bloga i nie oczekuje oceny.
  Z góry przepraszam za problem i pozdrawiam oceniające.

  OdpowiedzUsuń
 6. [Spam] Szabloniarnie powstają po to, aby pomóc nam w wizualizacji bloga, często sami nie potrafimy sobie poradzić z grafiką, więc prosimy o pomoc. Ocenialnie natomiast naprowadzić nas mają do polepszenia swojego bloga i podpowiedzieć, co zmienić, aby było lepiej. Blogi prywatne mają różną tematykę, ale to samo na celu - umilić nam czas, na czytaniu bądź możliwości zobaczenia zdjęć, czy innych tego typu rzeczy. Jednak spisy i katalogi służą nam najbardziej, gdyż to one łączą w sobie wszystkie te strony i umożliwiają łatwiejszy dostęp do nich.
  Tak więc dołącz... Serdecznie zapraszam na nowo powstały spis blogów: www.kidzuita.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Cicho, pusto... Mam wrażenie, że ja choć jestem na urlopie bywam tutaj częściej!
  Gdzie oceny, gdzie cokolwiek? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie tak rozmyślam i zapewne nie tylko ja... coś mi osobiście ferie dają w kość :(

   Usuń

Obserwatorzy