wtorek, 1 stycznia 2013

Podsumowanie: Grudzień


Estrella: 
wszystkie posty: 5
oceny: 2
odmowy: 1
inne: 2

Lena:
wszystkie posty: 2
oceny: 2
odmowy: 0
inne: 0

Chemical Rainbow:
wszystkie posty: 2
oceny: 2
odmowy: 0
inne: 0

Ilość ocen: 6
Ilość odmów: 1
Ilość zgłoszeń do oceny: 17

Ok, tak podsumowanie miało być jeszcze w roku 2012, ale nie wyszło - zdarza się. Więc, ocen zbyt dużo nie ma, ale... Wszystkie zrobiły te dwie miesięcznie, więc nie krzyczę, nie biję itp.
Nie mam weny na pisanie, więc Was nie zanudzam.
To ten życzę wszystkim ogarnięcia się po Sylwestrze, żeby ten rok był lepszy od poprzedniego, abyście wytrzymali w swoich postanowieniach(jeśli macie, chyba, że tak jak Estrella nie XD).

Teraz gorsza sprawa. Znów świetna stażystka olała ocenialnie po jeden ocenie, mam tego serdecznie dość! Tu nie chodzi o mnie, ale po prostu wstyd mi już pisać, po raz któryś do autorów, że oceniająca, którą wybrał... albo odeszła, albo stażu nie przeszła. Ja w ogóle nie rozumiem tego, jeśli się zgłaszam do ocenialni, to chyba jak mam czas, tak? Może dla kogoś, to jest nic, ale... dla autorów blogów nieskończenie długie czekanie, jest denerwujące. Tak więc, Minnie nie przechodzi stażu, ponieważ napisała tylko jedną ocenę, dziękuję. 

5 komentarzy:

 1. natalie tez pewnie odejdzie : )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak miło, że się dowiedziałam, co zrobię. Dzięki!

   Usuń
  2. hahaha, tak ludzie, którzy Cię nie znają wiedzą więcej niż Ty. :D

   Usuń
 2. Dziwię się, że ludzie nie mają odwagi podpisać się swoim nickiem ;) . Ale jeżeli każda po dwie, to musi być ten 100% naszych możliwości. Choć... jeżeli byłoby więcej... na przykład każda po 4 oceny, to wtedy 200% :3

  OdpowiedzUsuń
 3. Haha, Lena ma rację - co za dużo to nie zdrowo! Jeśli chodzi o stażystów - sama kiedyś pracowałam na ocenialni i to cholernie długo! Więc wiem, jak ciężko jest momentami z czasem. Jednak obowiązki względem blogów, to jedno, a życie prywatne to drugie. Życzę rozwoju OK w 2013 roku!

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy