niedziela, 30 grudnia 2012

Natalie wita!


Cześć i czołem!
Ślicznie dziękuję Estrelli za przyjęcie na staż i mam nadzieję, że nikt nie pożałuje tej decyzji :)
To tak bez owijania w bawełnę: nie lubię się witać tak samo, jak nie lubię się żegnać. Nie wiem więc czy coś przydatnego wyniknie z tego postu, ale zobaczymy. I zaznaczę też, że nigdy wcześniej nie pracowałam na żadnej ocenialni, także można powiedzieć, że to taki mój debiut.

Przyszłam na świat piętnaście lat temu. Nie zaskoczę Was chyba, jeśli napiszę, że mam na imię Natalia. Z natury jestem raczej nieśmiała, więc gdyby ktoś chciał mnie poznać i oczekiwał, że napiszę pierwsza, to może doczekałby się za rok. Często marudzę. Bardzo często w zasadzie. Czasem gryzę. Chciałabym w przyszłości zamieszkać w Londynie. Chciałabym tam zamieszkać tak bardzo, że muszę o tym wspomnieć jeszcze raz. I lubię muffiny. Kocham też czytać i pisać. Ale chyba nie ma po co więcej rozdrabniać się na swój temat, bo wszystko możecie znaleźć na podstronie.
Mam nadzieję, że jakoś to wyszło. Ale stracha i tak mam.

Życzę Wam więc udanego sylwestra! Z pewnością nie takiego, jak mój - z górą chusteczek do nosa, Gripex'em i niekończącym się siąkaniem nosa.

Do zobaczenia w mojej pierwszej ocenie!

3 komentarze:

 1. Chemical Rainbow, która ze zmęczenia po sylwestrze musi sobie podtrzymywać opadające powieki zapałkami,bardzo serdecznie Cię wita.
  Mam nadzieję, że, skoro tego nie lubisz, nie będziesz się musiała (ani chciała) z nami żegnać. Bardzo się cieszę, że przybywa nowych twarzy.
  Dużo zdrowia na nowy rok! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahaha, Ty lepiej Ilonko idź spać, ja również to zrobię ._.

   Usuń
  2. Najważniejsze, że był udany ;)
   Również mam taką nadzieję. Dziękuję i nawzajem :)

   Usuń

Obserwatorzy