piątek, 14 grudnia 2012

Odmowa bloga: klaudynki

Prosty powód - to jest zwykła prowokacja. Pisząc 'cionrza', stwierdziłam, że nikt tego na poważnie nie pisze.

18 komentarzy:

 1. O co ci chodzi z tą ciążą? Nie rozumiem. Jak chodzi ci o błąd któy ja zrobiłam to stare odcinki poprawiałam więc nie ma szans żeby taki był, ale nawet gdyby to miałam 7 lat jak zaczełam pisać no to wtedy chyba logiczne że mogłam zrobić błąd. Teraz wszystko poprawiam, nawet blogspot podkreśla teraz błędy! no a na onecie nie bardzo, bo tego jeszcze wtedy nie wymyślili. Teraz mam 13 lat, prawie 14, no to jest duża różnica.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Claudinello, trzynaście lat to nie jest jakiś super wielki wiek. Właściwie, to najwięcej błędów pojawia się teraz. To przez te sprzeczności, bo tu jest tak, a tu tak. Ale to o przecinkach. Na ortografię nie ma rady.
   Ach, tak... mam trzynaście lat. Więc wiem, co mówię.

   Usuń
  2. Kyoyama, wiem, jestem dyslektyczką i poprawiam błędy bo mi je blogspot normalnie podkreśla i przez to je widzę. Ale nie wiem, czemu odmówiliście mi oceny? I co chodzi z błędami, przecież teraz właśnie jest ich mało zwłaszcza że czasem ktoś mi poprawia notki, a nawet jak nie to sama próbuję. Te stare odcinki poprawiałam ale nie wszystkie opublikowałam w nowej wersji, muszę mieć więcej czasu na to.

   Usuń
  3. Przeczytaj sobie pierwsze notki. Powód? Nie ocenę tego bloga, bo on się nie nadaje do oceny. Proste. Może ktoś na innej ocenialni podejmie się oceny, ale ja nie.

   Usuń
  4. Nie znam się na tego typu sprawach, jak dysleksja, wiem tylko, że się "literki mieszają"... Szczerze, Claudinello, to przeczytałam wiele ocen Twojego bloga i Twoje komentarze do tych ocen. Teraz patrzę na te dwa komentarze i widzę wielką poprawę, co do kultury Twojej wypowiedzi (bez urazy).
   No i z tego, co wiem, to masz Betę. Może poczekaj z publikowaniem, aż Midori wyzdrowieje? To by jej oszczędziło pracy, nie musiałaby pędzić. Rozumiesz, co chcę powiedzieć? Chodzi o to, że nie ma jej - na przykład - przez miesiąc. Ty opublikujesz cztery (wszystko przykłady!) rozdziały. Ona betuje te cztery, ale ty w tym czasie wstawiasz pięć nowych. Ciężko wybrnąć, co nie?
   Pozdrawiam,
   Kyoyama

   Usuń
 2. No dobra, ale Estrella napisała, że nie oceni bo gdzieś dawno napisałam "cionrza".
  1. Pierwsze notki pisałam w 2006. 2012-2006=6 No to chyba trochę dawno? I miałam wtedy niecałe 8 lat zastanówcie się ile miałyście wtedy? Kyoyama, jeśli jesteśmy rówieśnikami to tyle samo co ja.
  2. Przeczytałyście ogłoszenia na górze, skoro mówicie o becie (teraz mi czasem poprawia żona mojego brata), ale nie uwzględniłyście zdania: "Jeśli ktoś nie ma ochoty zapoznawać się z nimi, wystarczy czytać od 79 rozdziału, ponieważ tam zaczyna się prawdziwa akcja".
  3. Co mi da ocenianie notek sprzed takiego czasu? Zawsze powtarzam że to ciekawostka niektórzy czytelnicy są ciekawi jak dawniej pisałam, ale na serio do 2012 roku napisałam 78 notek a w tym roku od sierpnia tylko 66. No to chyba nie warto brać pod uwagę starych w ocenie bo to opowiadanie jest zupełnie inne a opiera się na świecie ze starych notek? Bez problemu można czytać te nowe notki ale np. Kazio (mój brat) uważa stare notki za bardzo zabawne i ja też nie widzę sensu w ich kasowaniu.
  4. TO NIE JEST PROWOKACJA! miło by wam było jakby ktoś napisał że piszecie prowokację tylko dlatego że jako dziecko zrobiłyście błąd ortograficzny? Estrella jest agresywna no to jak ja mam być spokojna wytłumaczcie mi.

  Tak samo dawniej często ludzie śmiali się z mojego szablonu, właśnie oceniający czasem pisali: o jaki obskurny, 0/10 nazywali mnie dzieciakiem i nie mówili tak na prawdę nic pomocnego i zamiast napisać dlaczego tak sądzą wyzywali! No to chyba nie można traktować z szacunkiem takiej osoby? Bo inni też się będą źle czuli czytając swoje oceny później. Nie można tak robić to bardzo nieprzyjemne, ktoś może zrezygnować z prowadzenia bloga, jak inni oceniający się śmieją, a on tylko chciał skorzystać z rad, bo nie wie za bardzo, co może poprawić w blogu. Estrella, zastanów się nad tym co piszesz bo komuś może być przykro!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli już używasz bety itp, to proponowałabym zacząć od postaw, tzn od początku notek. U nas na ocenialni czyta się od początku do końca. Mają w linkach 'głupia ocenialnia 1', to ja już zrezygnowałam nawet do zmuszenia się napisania oceny. Widząc komentarze na innych ocenialniach także.

   Usuń
  2. Na każdej ocenialni, gdy będzie odmowa tego bloga z takiego czy innego powodu Claudinella przybiega, ochrzania nie wiadomo za co, nawala dużą ilość wykrzykników i znaków zapytania, potem obraża się, i hejtuje na swoim blogu ocenialnie, które napisały odmowę, oraz niezbyt przyjmuje krytykę. Tak w ogóle to skąd ty to wzięłaś, że Estrella jest agresywna? Ja po jej wypowiedziach nie zauważyłam agresywności, jednynie cierpliwość na wyczerpaniu (jednak mogę się mylić, nie czytam w umysłach

   Usuń
  3. Nieważne czy ktoś się ze mną zgodzi z odmową, czy też nie, ale ja tego bloga nie ocenię. Wiem, że jakbym napisała ocenę, nie potrafiłabym pomóc tej dziewczynie, a nie chcę jej skrzywdzić będąc niemiła. Jeśli ktoś ma czternaście lat, to wydaje mi się, że poprawny zapis dialogów zna. Wie, że jeśli ktoś chcę przeczytać opowiadanie robi to od początku, chyba, że nie wiem... być może, inni zaczynają czytać książkę od połowy, bo się tam dzieje prawdziwa akcja? Nie, nikt tak nie robi, bynajmniej nikt kogo znam. Agresywna? Przytocz mi chociaż jedno zdanie gdzie jestem 'agresywna'? Ewentualnie mogę być niemiła, niekulturalna, ale agresywna... nie grożę, że Ci coś zrobię, wydaje mi się, że nie znasz znaczenia słowa 'agresywna'.
   '-.-' - widzę, że śledzisz jej poczynania, ja również to zrobiłam i dlatego wystawiłam odmowę. Nawet napisałam pierwsze wrażenie, wygląd, ale jak przeszłam do treści, po pierwszym rozdziale nie mogłam nic z siebie wydusić, w tedy weszłam na jej link, widząc napis 'głupie baby[...]', stwierdziłam, że osoba, która jest choć trochę dojrzała nie napisałaby tego. Miałam świadomość, że jak wystawię odmowę, Cludienella, nie będzie do mnie w stosunku miła, przygotowałam się na to, także od początku próbuję delikatnie wytłumaczyć, że NIE OCENIĘ tego bloga, a jeśli ktoś ma ochotę się sprzeczać, to cóż... nie ten adres. :)

   Usuń
  4. Do "-.-":
   - gdzie masz dużą ilość znaków zapytania i wykrzykników?
   - gdzie hejtuję ocenialnie na swoim blogu?
   - co za słowo "ochrzaniać"?
   - Estrella jest agresywna bo pisze bez powodu, że mój blog jest prowokacją z powodu BŁĘDU ORTOGRAFICZNEGO sprzed pięciu, sześciu lat. Co ludzie sobie o mnie pomyślą? I jak zadałam pytanie, to od razu: poczytaj sobie swoje notki, blog się nie nadaje do oceny, to takie proste. No to to nie jest miłe!
   Gdzie nie umiem przyjąć krytyki? Jak ktoś mówi, że jestem głupim dzieciakiem? Jak ktoś krytykuje mnie zamiast bloga?

   Usuń
  5. Jeżeli masz ochotę się kłócić przenieśmy się na twojego bloga. Ocenialnia to nie jest najlpesze miejsce na takie rozmowy, nie sądzisz?

   Usuń
  6. Agresywna osoba, to taka, która grozi Tobie, że może coś Ci zrobić. Najpierw sprawdź, co dane słowo oznacza. Kto Cię TUTAJ nazwał 'głupim dzieciakiem'? "blog się nie nadaje do oceny", no jednak krytykuję Twój blog, nie Ciebie.

   Usuń
  7. Claudinello, myślę, że jestem od Ciebie o prawie rok młodsza.
   Nie masz po co naskakiwać na Estrellę, bo ona pewnie zdania nie zmieni i Klaudynek nie oceni (ale mi się zrymowało...).
   Kurczę, fakt, wiele oceniających było w stosunku do Ciebie wyjątkowo niemiłe, ale myślę, że Estrella chce oszczędzić Ci przykrości i po prostu wystawiła odmowę. Tamte dziewczyny tego nie zrobiły i zmarnowały i Twój czas, i swój.
   Wiesz, myślę, że jedyne, co można Ci doradzić, to ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć. No i czytać, a potem myśleć też samemu, co robisz źle i poprawiać.
   Za dużo "myślę" w tym komentarzu oO.

   Usuń
  8. Claudinello, idź się oburzać w zaciszu własnego umysłu, zamiast pisać takie głupoty.
   Pozdrawiam,
   Sae.

   Usuń
 3. Nie podaliście maila w katalogu-ocenialni więc pisze tu :)

  wiek
  - nick, którym będziesz oceniać
  - coś o sobie
  - czemu akurat wybrałeś OK(ostrze-krytyki)
  - nr GG
  - adres bloga(oczywiście swojego, jeśli nie posiadasz, to trudno. Damy radę bez tego)


  - 17
  - Coconut
  - Dobrze znam waszego bloga, stąd jak tylko zobaczyłam, że przeprowadzacie rekrutacje postanowiłam spróbować. Miałam wcześniej udział w ocenialni bez-ogrodek.blog.onet.pl jednak zostala ona usunieta z racji tego, ze autorka nie miała czasu. Jestem na stażu na gassate, ale tam kolejki składają się z jednego bloga i najzwyczajniej w świecie się nudzę. ;)
  - Nie ukrywajmy, że zainteresowała mnie wasza informacja na katalogu, poza tym dość często zaglądałam na tą ocenialnie i przeglądałam posty.
  - 34821246
  - nie mam bloga

  OdpowiedzUsuń
 4. Też go nie znalazłam:
  - wiek - 15 lat
  - nick, którym będziesz oceniać - Marzycielka
  - coś o sobie - więc co bym mogła powiedzieć... Mam na imię Julia i mam piętnaście lat, piszę opowiadanie ff, jeszcze go nie opublikowałam... W razie pytań zapraszam na maila (9marzyciela7@gmail.com)
  - czemu akurat wybrałeś OK(ostrze-krytyki) - nie powiem, lubię tą ocenialnię, jestem tutaj często, chociaż nie komentuję. Spodobała mi się też reklama na katalogu.
  - nr GG - jeszcze nie mam, niedługo założę
  - adres bloga - to też niedługo założę xD
  Pozdrawiam!
  Marzycielka

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy