środa, 5 grudnia 2012

MIKOŁAJKI NA OK.Hohohohoho, mikołaj przybywa! Wyobraźcie sobie mnie w tej roli! Ok, nasz mikuś będzie miał blond włosy, nieważne. Ok, Estrella ma sobie wielki brzuusio, czerwone ubranko, a następnie... długą brodę, okulary takie malutkie, no wiecie jak wygląda mikołaj, no! Ale chyba najtrudniej Wam będzie sobie wybrazić... mianowicie jestem miła, kochana, pomocna, życzliwa, kocham wszystkie dzieci te duże, te małe, ale Was kocham, ale tylko dziś.
Mam za sobą wieeeelki worek prezentów, ok... Tylko są tam cztery prezenty, jeden dla Was oceniających, trzy... dla autorów, którzy zgłosili do nas blogi(jeśli oczywiście ktoś do nas zajrzy, jeśli nie, to cóż prezent przepadnie). To będzie taka lasowanka, nie cieszcie się Kochane, nie każda z Was dostanie coś ode mnie. Mianowicie są tutaj numerki: 1,2,3,4 pod jednym znajduje się prezent, hehe, nie powiem jaki. W komentarzu napiszcie swój numerek(możecie powtarzać), jeśli traficie... ok, powiem. No cóż, będzie mogli sobie w styczniu napisać jedną ocenę, no... wiecie nic więcej Wam nie mogę dać, ale liczy się gest, tak? No, więc do dzieła, kochane! :)
A teraz dla autorów(niestety tutaj numerki nie mogę się powtarzać), ok więc po kolejki: są numerki od 1-34, w niech są ukryte trzy prezenty - ocenienie bloga bez kolejki. (liczyłam oczywiście tych, którzy się już zapisali i oczekują na swoją kolej). Wystarczy, że sobie wpiszecie jakiś i będzie. Pomyślałam, że to może być dobry pomysł. :)
OK, MIKOŁAJ UCIEKA I CZEKA, AŻ ROZDA PREZENTY. :D Trwa to do jutra, do godziny hm... 23. :)

Musiałam sama coś wymyślić, gdyż moje kochane, świetne, POMOCNE, koleżanki nie pomogły.

17 komentarzy:

 1. 3 3 3 3 3 3
  Haha! My jesteśmy mało pomocne? Chyba kpisz ._. A kto ci szablon zrobił? No kto? Ha! A ci zagięłam ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko Ty, a reszta miała wszystko w poważniu........ ._. Co Ty mi tu z tym szablonem cały czas wyskakujesz?! Jesteś okropna, ja dobra duszyczka przedłużam Ci staż, a Ty, co? Wypominasz mi:( XDDDD

   Usuń
  2. Ja nie wypomina, ja tylko zauważam, że wcale nie jestem mało pomocna, a wręcz przeciwnie - bardzo pomocna ;D I już ci dziękowałam za dłuższy staż! To ty mi wypominasz ;p

   Usuń
 2. Skoro wszyscy porywają trójkę, to ja powiem . A co!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja zawsze mam takie szczęście, że co napiszę ocenę, to zaraz mi ją zakrywają -,-

   Usuń
  2. Życie jest okrutne, ale pamiętaj, że Twoje suuupcio Estrellka Cię lofcia bajdzio, hehehehe. OK, IDĘ SPAĆ, BO MI JUŻ BIJE, JAK WIDAĆ XDDD.

   Usuń
  3. Estrella, lepiej nie przedawkuj tego mikołajkowego nastroju, bo to się odbije na Twoim zdrówku szanownym xd Wolę Cię w wersji twardej szefowej, nie w tej kochającej kwiatki, dzieci i drzewa (I MNIE o.O).

   Aha, a z mojego pierwszego komentarza zniknęła dwójka. Bo dwójkę sobie wybieram, o.

   Usuń
  4. Nie panikuj, bo to tylko wczoraj, tak jakoś mnie wzięło! :D Właśnie myślałam, iż jesteś tak głupia, że sobie wybierzesz 3. XD

   Usuń
  5. "tak głupia, że sobie wybierzesz 3"
   Szefowo, sugerujesz coś tym, którzy wybrali trójeczkę? ^^

   Usuń
  6. Heheheh ._. Czy Ty musisz łapać mnie za słówka? ;_;

   Usuń
 3. Hej wszystkim! Hahaha! Doznałam szoku wchodząc na OK! Wspaniałe zmiany i świąteczne nastawienie, aż mam ochotę znów uwierzyć w Mikusia i magię jaką niesie jego osoba :) Poprawiłyście mi humor :D Dziękuję! :* Gratulacje dla Minnie za cudny szablon :)
  Pozdrawiam :*:*:*
  Nee-chan

  OdpowiedzUsuń
 4. Jam chcieć 2! :)
  Przyjazn-pokona-wszystko.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. oceniający mogą sobie wybrać do 4...

   Usuń

Obserwatorzy