poniedziałek, 1 października 2012

Podsumowanie: wrzesień

Estrella
urlop
Lena
wszystkie posty: 2
oceny: 2
odmowy: 0
inne: 0
Confiance
urlop
Inna
wszystkie posty: 0 
oceny: 0 
odmowy: 0
inne: 0

Moire
wszystkie posty: 1
oceny: 1
odmowy:
inne:

Mademoiselle
wszystkie posty:1
oceny:1
odmowy: 0
inne: 0


Ej, ale zaszalałyście! Pokłon w Waszą stronę, moje drogie. Tylko Lena napisała 2 oceny. Co to ma być?! Następnym razem tym, które nie napiszą odpowiedniej ilości ocen, mówię krótkie "papa". Mogę być nawet sama na tej ocenialni, ale cóż. W wakacje była wymówka "muszę jechać tam, siam i w ogóle. Chcę odpocząć po szkole!", teraz jest wymówka "Mam naukę". To ja się pytam, kiedy będziecie miały czas dla OK? Ja również chodzę do szkoły i w porównaniu do Was, nie tylko muszę pisać oceny, ale również uzupełniać kolejkę, pilnować porządku itp, a miałam chyba tylko dwa razy urlop, dwa razy. Mam nadzieję, że ten miesiąc nie okaże się tak kiepski. 

2 komentarze:

  1. Oj tak, w tym miesiącu musi być zdecydowanie lepiej. Ale właśnie zabrałam się za ocenę bloga, który jest praktycznie bezbłędny, więc pierwsza ocena ode mnie powinna pojawić się szybko.

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak, rok szkolny, a szczególnie jego początki, to strata dla ocenialni. Również chodzę do szkoły, ale staram się być obecna i publikować przynajmniej jedną ocenę w miesiącu. Wam również życzę udanego października. Tfu, tfu, żeby nie zapeszyć ;p.

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy