sobota, 1 września 2012

Podsumowanie Sierpnia

Estrella:
wszystkie posty: 4
oceny: 0
odmów: 4
Lena:
wszystkie posty: 1
oceny: 1
odmowy: 0
Confiance:
wszystkie posty: 1
oceny: 1
odmowy: 0
Mademoiselle:
wszystkie posty:3
oceny: 3
odmowy: 0
Inna:
wszystkie posty: 2
oceny:2
odmowy: 0
Moire:
wszystkie posty: 3
oceny: 3
odmowy: 0
Sweetness(s):
odmowy:
Łączna liczba postów: 12
Liczba ocen: 10
Liczba odmów: 6
Liczba zgłoszeń do oceny: 32
No to ten, możecie mnie zabić.  ;_; Pozwalam! Nie napisałam żadnej oceny - plus do tego napisałam 4 odmowy. Jestem zajebista! Moje wytłumaczenie - cały miesiąc byłam u kuzynki i zbytnio skupić się nie mogłam, żeby napisać oceny. Bez sensu pisać na siłę, ale ok! Dalej macie pozwolenie zabicia mnie. Huhuhuh, ale mam nadzieję, że mam takie kochane oceniające, że mi wybaczą, ok, ok? Przecież się kochamy, dziewczęta! ._. 
Dobra, dobra. Miesiąc nie wypad tak źle, no wyśmienicie również nie, ale myślimy pozytywnie. Wygrała Mademoiselle, nagrody są takie same, więc wiesz... Szyba wiadomości i tyle. Hohohohoh, mieliśmy więcej głosów niż w tamtym miesiącu na ocenialnie spiernia. Dziękujemy wszystkim za trzecie miejsce! Kocham Was, xoxo
Dobra, nie chce mi się robić podsumowania, sooooory. Idę spać, albo cieszyć się ostatnim weekendem w wakacje! Kurwa od poniedziałku do szkoły, powodzenia... ;_. 

17 komentarzy:

 1. Podsumowanie o dupe rozwalic, ale pisałam je na szybko. >.<

  OdpowiedzUsuń
 2. Estrello, ja już dawno nie jestem stażystką, więc nie rozumiem, dlaczego przy moim nicku jest '(s)'. A co do zostania ulubioną oceniającą... Nie spodziewałam się, serio. To dla mnie miłe zaskoczenie. ;) Teraz rozpoczyna się szkoła, więc chciałabym napisać jedną ocenę we wrześniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz tego rozumiec, sprawdzam Waszą czujnośc XD

   Usuń
 3. Gratuluję, Mademoiselle!
  Cóż, nie poszło tak źle. Zobaczymy, jak będzie we wrześniu, bo to pierwszy miesiąc szkolny, więc... Ale cóż, postaramy się.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach, no i dziękuję za wzmiankę o tym, że pozytywnie przeszłam staż. ;)

   Usuń
  2. Nie chce nic mówić, ale we wrze4śniou robi się najmniej, ale ok ._.

   Usuń
  3. Ekhem, mówię skrótem XD

   Usuń
  4. Jak dla kogo: mnie akurat czekają dwa (jak nie trzy) sprawdziany z tematów, które były przerabiane na koniec poprzedniego roku szkolnego lub całoroczny sprawdzian z historii. Nie uśmiecha mi się to, bo wszystko akurat ze znienawidzonych przedmiotów, ale bywa.

   Usuń
  5. Ja będę miała ( mam nadzieję, że nie.. ommm ) z chemii co była kartkówka na koniec prawie, a teraz ma być praca klasowa ... największa masakra.

   Usuń
  6. Przecież Ty byłaś w trzeciej gim :))). Brałaś urlop, bo miałaś tak mega dużo nauki :)

   Usuń
  7. Z tego, co pamiętam, to Lena mi pisała, że idzie w tym roku do trzeciej gim, a pamiętam to, bo jesteśmy w tej samej sytuacji, więc... :D
   Tak w ogóle, to źle nie jest jak na wakacje, oczywiście. Zakładam, że we wrześniu będzie podobnie jak teraz, ale potem wszystko się rozkręci i oceny będą. ;D
   Swoją drogą, Mademoiselle, gratuluję! ;p

   Usuń
  8. Mam nauke, gdyż w szkole zrobili mi wiele "obowiązkowych" dodatkowych. A po dwa... klasa druga w rzeczy samej jest wymagająca. I to bardzo. Sama zobaczysz ;). Zwłaszcza, iż jeszcze mam , jak to nazwać... ciśnięcie na naukę straszną w tym gimnazjum, to musiałam. Proste. Sądzę, że we Wrześniu powinno być więcej niż później. ;) Gdyż dojdzie więcej nauki niż na początku. A tobie Estrello, mówiłam, ile mam lat. A nie kojarzę, abym siedziała w jakiejś klasie dwa razy ;).

   Usuń
  9. Pamietam dobrze, jak mówiłaś, że jesteś w trzeviej klasie. A dobrze wiem, że drugiej jest w chuj nauki i jeszcze trochę :>

   Usuń
  10. Nie mówiłam, że w trzeciej. Co do wieku, nigdy nie skłamałam i co za tym idzie, klasy też. No, jest dużo nauki, jest. A w trzeciej jeszcze więcej, bo ponoć ciągle coś ;).

   Usuń
 4. I jak tam w pierwszych dniach szkoły? : )

  OdpowiedzUsuń
 5. Dość dobrze, spokojnie i już nauka... Ale damy radę! ;3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej nauce was wspieram, bo sama teraz mam poprawkę na studiach ;).

   Usuń

Obserwatorzy