piątek, 7 września 2012

Informacja

Hej, dziewczyny!
Ja piszę z taką krótką informacją. Estrella poprosiła mnie o przejęcie obowiązków na ocenialni do czasu, kiedy "odzyska" internet. Dodaję post jednak z mojego konta, by wszystko było jasne.
Mam tylko jedną wątpliwość: zauważyłam, że pod notką "Rekrutacja" bloggerka o nicku Strzyga poinformowała nas, iż wysłała zgłoszenie na oceniającą. Wątpię, abym z tym tymczasowym zakresem obowiązków mogła się tym zająć, ale wolę się upewnić.
Pozdrawiam Was i tak w ogóle: jak tam pierwszy tydzień po wakacjach?

EDIT: Dodałam nową podstronę: "Podsumowania miesięcy". Znajdują się tam wszystkie jak dotąd opublikowanie podsumowania miesięcy pracy na OK. Podrzuciłam ten pomysł Estrelli już jakiś czas temu, jednak nie miała czasu, by go zorganizować. Stwierdziłam, że mogę się tym teraz zająć. 

8 komentarzy:

 1. Pierwszy tydzień nie taki zły. Gorsze będą kolejne. Już zapowiedziane kartkówi... ładnie, ładnie. ;) Miejmy nadzieję, że wszyscy dadzą radę w tych klasach co są!.

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie też nie jest źle. Aktualnie to tylko jedna karkówka zapowiedziana, więc jest dobrze, ale tak jak Lena napisała, będzie gorzej. No, ale na pewno przez to przebrniemy. ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno gorsze będą kolejne, gdyż wszystko się już rozkręci, ale cóż, takie życie! Wszystko pozapowiadane, ale grunt to organizacja. :) Damy sobie radę!

   Usuń
 3. Hej, strasznie dawno mnie tu nie było, ale mogę śmiało powiedzieć, że problemy z internetem chyba powoli się kończą (obym nie zapeszyła). Już dzisiaj zabrałam się za pierwszą ocenę, myślę, że dokończę ją do końca tygodnia.
  Hm, pierwszy tydzień po wakacjach - już drugiego dnia kartkówka z niemieckiego i stos zadania domowego, ale to raczej normalne. Lepiej już chyba nie będzie.
  Pozdrawiam wszystkich,
  Cofiance.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam mam pytanie:Czy mogę dodać nową teraz notkę?
  Czy muszę poczekać aż oceni oceniająca?
  Jak zauważyłam mój blog nie jest pierwszy w kolejce.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale u was jest cichutko! :c
   Dają wam w kość nauczyciele? :c

   Usuń

Obserwatorzy