środa, 1 sierpnia 2012

Podsumowanie: Lipca


Estrella:
wszystkie posty: 1
oceny: 1
odmów: 0

Lena:
wszystkie posty: 3
oceny: 3
odmowy: 0

Confiance:
wszystkie posty: 1
oceny: 1
odmowy: 0

Chemical Rainbow:
wszystkie posty: 3
oceny: 3
odmowy: 0

Mademoiselle (s):
wszystkie posty: 5
oceny: 4
odmowy: 1

Inna(s):
wszystkie posty: 1
oceny: 1
odmowy: 0
Moire(s):
wszystkie posty: 1
oceny: 1
odmowy: 0

Łączna liczba postów: 15
Liczba ocen: 14
Liczba odmów: 1
Liczba zgłoszeń do oceny: 23

Liczba ocen jest taka sama jak w zeszłym miesiącu, ale za to mniej odmów! Bardzo dobrze. Była tylko jedna odmowa, którą wystawiła Mademoiselle, ale również napisała największą liczbę ocen. Także kłaniamy się nisko i dziękujemy. Zawiodłam ja i Confiance, napisałyśmy tylko po jednej ocenie. Nie chce nas usprawiedliwiać urlopami, ale w pewnym stopni, to też mogła zaważyć liczbą ocen. Z racji tego, że obie byłyśmy (ja nadal jestem) na urlopie, ujdzie to nam płazem. Chociaż mam nadzieję, że uda się Gosi napisać w tym miesiącu ze 3 oceny, bo ja nie wiem. Jeśli będę miała u kuzynki dostęp do komputera, to napiszę ocenę, ale nawet nie wiem na ile ja tam jadę. Zresztą wakacje, to wakacje, a nie czas siedzenia przed komputerem! Chemical Rainbow i Lena, również się spisały, bo napisały o jedną ocenę więcej. Także im również dziękuję. Moires i Inna, mam nadzieję, że skończą pomyślnie staż, ale to się zobaczy :). W sumie, za równe 7 dni, pani, którą wymieniłam wyżej, kończy swój staż, więc się wszystko wyjaśni.
A teraz najlepsze! Jesteśmy najlepszą ocenialnią LIPCA! Wszystkim szczerze dziękujemy za to wyróżnienie. OK, po raz pierwsze jest na podium. Nawet nie wiecie jakie to miłe uczucie, jak ktoś polubiał naszą ocenialnie tak, że zagłosował i wybrał ją spośród ponad 30 ocenialni. Wszystkim po raz drugi szczerze cała załoga dziękuje! Prosimy również o głosy na ocenialnie sierpnia <tu> . Najlepszą oceniającą została, nasza kochana Ilona :). Gratuluje! Stwierdziłam, że mogę dawać za to „nagrody”. Tzn, możesz wybrać w tym miesiącu tydzień wolnego – bez tłumaczenia się itp. Tylko napiszesz. Albo możesz napisać jedną ocenę. Wybór należy do Ciebie. Napisz mi co wybrałaś i tyle. Sonda na oceniająca. <tu>  

Proszę, aby każda oceniająca (stażystki również) napisały komentarz pod podsumowaniem!

13 komentarzy:

 1. Nie jest tak źle. Wprawdzie mogło być lepiej, ale nie narzekajmy. Są wakacje i każdy chce spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu ze znajomymi. :)
  Chemical Rainbow, gratuluję zostania ulubioną oceniającą miesiąca! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest źle? Od czerwca jest bardzo dobrze i się z tego cieszę. A Ty się ciesz, że nie widziałaś poparzednich miesięcy tejże ocenialni :P

   Usuń
 2. Ładnie poszło, ładnie. W końcu jak na wakacje to naprawdę niezły wynik!
  Gratulacje dla ulubionej oceniającej miesiąca!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chcę nic mówić, ale ja stawiałam, że będzie góra pięc ocen, a tutaj takie miłe zaskoczenie. Ilona na to zasłuża, bo moim zdaniem, nie będę tego ukrywać, ocenia najlepiej :).

   Usuń
  2. No widzisz, a wyszło tak zaskakująco miło. :)
   Cóż, jestem tu od niedawna, ale myślę, że po niedługim czasie i ja to zauważę!

   Usuń
 3. Ohoho, dobrze idzie, nie ma co narzekać! Zwłaszcza jeśli chodzi o wakacje - każda z nas ma przecież prawo do odpoczynku. :)
  Chemical Rainbow, gratulacje! ;]
  No i gratulacje dla wszystkich, za to, że OK zostało ocenialnią lipca. ;D
  Byle tak dalej. ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, że chociaż jeden raz jesteśmy na podium :).
   No tak każda. Ale... Jak jest szkoła, to jest wymówka "Mam tyle nauki, że nie daje rady pisac ocen" bla bla bla. Jak się wakacje, to wymówka "Każdemu nalezy się odpoczynek". Jak ktoś nie chce pisać ocen, to zawsze znajdzie jakiś powód :).

   Usuń
  2. No dobra, znajdzie ten powód, ale co potem? Przecież nie będzie się wymigiwał całe wieki od tego. Więc albo napisze kolejną ocenę, ale wyjazd, nie? xD Przynajmniej mnie się wydaje, że tak powinno być. ;p

   Usuń
 4. Nie za bardzo rozumiem Twojego komentarza pod poprzednią oceną, Estrello. Ma w sobie jakiś ostry ton, chociaż nie wiem zupełnie po co.
  Nie, nie czytałam nigdy tyle rozdziałów na raz, bo tylko siedemdziesiąt parę. I powiem Ci, że wtedy miałam w głowie prawdziwy kocioł i by go ogarnąć, potrzebowałam trochę czasu. Jednakże i opinia była mniej... ogólna? Chociaż wszystko zależy od człowieka, niektórzy się bardziej streszczają, inni opowiadają o jednej rzeczy naprawdę długo. Wiem, że oceniająca Mademoiselle może zaliczać się do tej pierwszej grupy, ale wciąż podtrzymuję swoją opinię, że mogła się bardziej rozpisać, w końcu miała tyle tekstu do przeanalizowania (nawet jeśli zachwyciła się opowiadaniem i nie czuła potrzeby za cokolwiek krytykować).
  Nie pisałam również, że ma streszczać rozdziały, powtarzać się i naprawdę się dziwię, że uważasz, że tylko w taki sposób można byłoby zwiększyć objętość podpunktu treść. Temat nie został całkowicie wyczerpany, chociaż najgłówniejsze rzeczy może i tak.

  Jestem trochę zdezorientowana, bo po tamtym komentarzu poczułam się, jakbym napisała coś niewłaściwego.

  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostry ton? Jejku, przecież nie napisałam tego w złośliwości! Wyraziłam swoje zdanie, a raczej Ci napisałam, że czasem jest ciężko coś napisać w treści, a tym bardziej przy tak dużej liczbie rozdziałów. Nie rozumiem Waszego zdenerwowania tym komenatarzem, ale cóż. Nie będę przepraszać, bo mi się wydaje, że nie mam za co. Ty wyraziłaś swoje zdanie, a ja swoje. Każdy ma do tego prawo, a czy się ono komuś spodoba, czy nie, to Ty już na to nie ma się wpływu.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 5. Ojej. Gratulacje dla Ilony! Naprawdę ściskam Cię, Ilonko, przez monitor :D No i tak - obiecuję poprawę! Dwie oceny na pewno, może trzy się uda, ale... No właśnie - ale...
  Fajnie, że będą nagrody - jest się po co starać. Całusy dla Was, dziewczyny!
  Confiance

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja oceniającą miesiąca? Przez chwilę musiałam zbierać szczękę z podłogi. :D To dla mnie ogromne wyróżnienie i bardzo, bardzo za nie dziękuję. Co do tej nagrody, to jeszcze się zastanowię, bo jak na razie i tak przebywam na urlopie, więc zobaczymy.
  Pozdrawiam całą ekipę i do napisania! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam, wróciłam z cieplutkich Włoch (buhahah!:3) , za niedługo jadę do babci jeszcze, więc tylko tak jakby w przelocie odwiedzam komputer, dodatkowo strony internetowe. ;) Cieszę się, że zajęłyśmy pierwsze miejsce! Mam nadzieję, iż dalej będziemy podtrzymywać tak wysokie miejsce.

  PS: Dobrze, że fajne blogi zostały, ale szkoda, że tym innym fajnym blogom się nie chciało czekać. Tylko takie małe zażalenie. ;)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy