czwartek, 23 sierpnia 2012

[129] Odmowy


Oceniająca: Sweetness
Autorka: Skye

Powód? Brak odnośnika do naszej ocenialni. Ja po prostu myślałam, że zaraz uduszę, ponieważ napisałam całą tą ocenę na ten pierwszy adres, poleciało parę godzin roboty. I co? Nie było linka. Jednak ja nie dałam za wygraną, jako, że ślęczałam nad tym tyle czasu. Napisałam więc prośbę do autorki, by dodała Ostrze Krytyki. Prosiłam grzecznie, ale żadnego rezultatu. Podejście numer dwa, już bardziej ostre. Zero reakcji. Muszę szczerze przyznać, że ja po prostu czasem się zastanawiam, dlaczego ludzie są takimi ignorantami. Napisałam przypomnienie, choć to nie leżało w moim obowiązku. No naprawdę, tak ciężko jest dać jeden maleńki odnośnik?! Widać autorka już nie chciała oceny, nawet mnie o tym grzecznie nie informując. Bardzo dziękuję, naprawdę dziękuję za zmarnowanie mi czterech lub nawet większej ilości godzin czasu. Naprawdę, nie trzeba było! Ja po prostu nie wiem skąd się tacy ludzie biorą, ale takich ,,nieogarniętych" proszę o nie zgłaszanie się do ocen, przynajmniej nie do mnie. Mam dość takich sytaucji jak ta, że pisarzowi po prostu się nie chciało. Tylko czego? Czekać? Jak zgłosiła się do oceny dwa dni wcześniej? Nie, nie, nie. Nie rozumiem teraz, nie zrozumiem nigdy i nie chcę rozumieć.
W tym drugim blogu tej samej autorki efekt jest identyczny.
Pozdrawiam.


16 komentarzy:

 1. U, widzę, że się zdenerwowałaś. Ale nie dziwię się, chociaż szkoda, bo myślałam, że przeczytam ocenę, a tutaj dwie odmowy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zdenerwowałam się, bo po prostu nie cierpię takich sytuacji. Tak, też chciałam dodać tą ocenę, naprawdę, no, ale co zrobić. Nowa, do bloga nie-igraj-z-ogniem powinna pojawić się pod koniec tego tygodnia.

   Usuń
 2. Dlatego lepiej sprawdzić na samym początku, czy jest link. Zaoszczędzisz dzięki temu czas i nerwy. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, sprawdzałam, ale potem jeszcze przypominałam. Niestety autor chyba nie zawracał sobie głowy tym, że zajął komuś dwa dni roboty.
   Ale dzięki za radę :)!

   Usuń
 3. Witam, ja z bloga knieje-gawedziarki.blog.onet.pl. Dziękuję za powiadomienie... Szkoda, bo liczyłam mocno na tę ocenę, ale mówi się trudno :) W takim razie prosiłabym, żeby mój blog został przeniesiony do kolejki Mademoiselle.

  Z góry dziękuję i pozdrawiam,
  Wadera

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepraszam, że nie spędzam w Internecie całego dnia i przed chwilą zauważyłam Twoją prośbę. Nie jestem typem osoby przesiadującej przed ekranem 24 godziny na dobę,mam swoje życie, swoich znajomych, wychodzę na dwór. Przepraszam, że dopiero teraz to zauważyłam
  xxSkye

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem,że masz swoje życie. Nikt Ci tutaj nie wmawia, że kłamiesz, ale:
   po pierwsze: wysłałam prośbę 2 dni temu;
   po drugie: link umieszcza się zaraz po napisaniu zamówienia,a nie dopiero po przypomnieniu.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 5. A drugi blog, jeżeli mówisz o tej parodii Igrzysk Śmierci, nie jest mój tylko koleżanki której łaskawie użyczyłam konta, z pretensjami zgłaszać się do Johanny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz obrażać pracy swojej koleżanki, ale skąd ja miałam wiedzieć, że dzielisz konto na dwie osoby? Choć to dziwne, bo zgłosiłaś oba blogi w tym samym czasie... Mam nadzieję, że ta koleżanka w ogóle wiedziała, że ją zgłosiłaś.

   Usuń
  2. Teraz wiem, to miała być niespodzianka. Szkoda, że wyszło jak wyszło, szkoda Twojej pracy. Rozumiem wszystko, ale Skye już tak ma.
   ~Johanna

   Usuń
 6. Nie dziwię się, że się zdenerwowałaś. Tyle pracy poszło na marne... Rozumiem to, tym bardziej, że jestem bardzo niecierpliwym człowiekiem i szybko wpadam w złość. Ale cóż począć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ja też, ale ogólnie po prostu głupia sytuacja. Eh, i znów muszę pisać wszystko od nowa :-/

   Usuń
  2. Ale dasz sobie radę, powodzenia w pisaniu - hm - pierwszej (oficjalnej) oceny!

   Usuń
 7. Oj, to musiało nie być miłe. Ale tak jak któraś z dziewczyn wcześniej napisała, lepiej sprawdzić na początku i poinformować o tym autora, a jeśli ma to w poszanowaniu, to zrobić tak jak on i wystawić odmowę. Jeśli o mnie chodzi, to od razu bym tę odmowę wystawiła, a nie bawiła się, ale jak widać Ty masz dobre serduszko. :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, ja tylko chciałam wystawić swoją pierwszą ocenę. Jak widać z tego nici, ale postaram się przygotować nową. Tak około niedzieli powinna być gotowa :)

   Usuń

Obserwatorzy