poniedziałek, 23 lipca 2012

Notka powitalna - Moire

Cześć. Jestem Moire i właśnie zostałam przyjęta na staż - dziękuję za szansę!
Tak naprawdę nazywam się Marta i od jakiegoś czasu bez wahania stwierdzam, że jestem realistką. Często niestety zdarza mi się najpierw coś zrobić, a potem dopiero pomyśleć, ale cóż, próbuję nad tym pracować. Jestem wrażliwa, ale równocześnie wybuchowa - to w dużej mierze zależy od sytuacji. Ludzie szybko obdarzają mnie zaufaniem, jednak ja przeciwnie - potrzebuję na to czasu i pewności. Wolę być ostrożna w kontaktach z innymi, aczkolwiek lubię poznawać nowych ludzi. Nie lubię przegrywać - i nie chodzi tu o chore ambicje. Po prostu zawsze robię wszystko na sto procent i nie czuję się dobrze, gdy ktoś tego nie docenia. Wszędzie teraz pełno tej niesprawiedliwości i nie lubię, gdy dotyka ona też mnie. Nie, nie jestem egoistką. Ostatnio walczę z nieśmiałością i sądzę, że częściowo się jej pozbyłam. Szybko zmieniam zdanie - raz to, za chwilę tamto, ale - no cóż - "kobieta zmienną jest". Generalnie uważam się za osobę z poczuciem humoru, gdy jest to mile widziane i "na miejscu". Jestem poetycką duszą, to na pewno.
Tak bardzo bałam się tego, co mam tutaj o sobie napisać, a tu proszę - nawet tego trochę sporo. Jeśli chodzi o ocenianie, to mam nadzieję na owocną pracę i sympatyczny kontakt z innymi oceniającymi. Tymczasem pozostało mi tylko jedno - witajcie!

2 komentarze:

  1. Witam nową koleżankę! :D Mam nadzieję, że zostaniesz tutaj na dłużej. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Och, witam, witam! Jak się cieszę, że ocenialnia się rozrasta :) Mam nadzieję, że długo u nas zostaniesz i z przyjamnością będziesz oceniać. Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy