sobota, 30 czerwca 2012

Urodziny :3


Zdrowia, szczęścia, pomyślności i dużo radości. Aby wakacje minęły Ci jak najlepiej, jak najspokojniej, bez żadnych zmartwień. Życzę Ci także dalszej energii do pisania ( a na przyszły rok, do nauki):] . " - Lena.

Mnóstwo zapału do dalszej pracy, wielu sukcesów i owocnej współpracy z Ostrzem. Uśmiechu na twarzy każdego dnia, jak najmniej zmartwień, a jak najwięcej radości. Oby każdy dzień przyniósł Ci coś wyjątkowego.” - Chemical Rainbow

Dzień Urodzin jak dzień każdy,
Jest dla Ciebie bardzo ważny.
Jest to bowiem święto Twoje,
Więc życzenia przyjmij moje:
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
I w miłości wzajemności!
Wszystkiego najlepszego z okazji 14. urodzin! Spełnienia najskrytszych marzeń oraz wielu niezapomnianych chwil w gronie najbliższych i przyjaciół życzy- Mademoiselle.


"Droga Confiance, wiem że się jeszcze nawet nie znamy, ale z racji tego, iż obchodzisz swoje 14, 15, 16? ( help! xD) urodziny chciałam Ci życzyć wszystkiego najlepszego. Nie jestem i nigdy nie byłam dobra w układaniu jakichkolwiek wierszyków, więc pozostaje mi życzyć Ci, ze szczerego serca, wszystkiego najlepszego, masy prezentów i spełnienia wszystkich marzeń! :D" - Inna 

No, a teraz ja :). Pewnie się rozpiszę najbardziej, ale cóż. Z nowego składu na ocenialni, jesteś prawie najdłużej – przyznam, że nigdy mnie nie zawiodłaś, często dodajesz oceny, nie jesteś konfliktowa. Cieszę się, że jesteś w naszej załodze. A teraz,dokładnie 14 lat temu – wyszłaś na świat (hahah, jak to brzmi >.<”). Więc pasuje Ci złozyć jakieś życzenia. Nie będę pieprzyć, że dużo miłości, pomyślności itp., bo usłyszałaś tego dnia już pewnie to wiele razy. Życzę Ci, po prosty tego czego pragniesz, abyś w końcu rozwiązła problem z chłopcami (Ty już dobrze wiesz o co mi chodzi), jak najlepszych wakacji, niezapomnianych przygód i czego jeszcze Twoja duszyczka zapragnie! - Twoja, ukochana szefowa Estrella :D hahha.

A teraz, żeby nie było:
Sto lat, sto lat,
Niech żyje, żyje nam.
Sto lat, sto lat,
Niech żyje, żyje nam,
Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam,
Niech żyje nam!

14 komentarzy:

 1. O Jezu, dziewczyny! Zaraz dostanę palpitacji serca :D NIGDY bym się czegoś takiego nie spodziewała! To naprawdę najwspanialszy prezent jaki do tej pory dostałam (przebija nawet 500-stronicową książkę i koszulkę Mullera :). Po prostu jestem Wam okropnie, okropnie wdzięczna. Wstaję sobie rano, włączam muzykę, loguję się do gg i widzę wiadomość od Estrelli - "Wejdź na OK". Pierwsze, co rzuca mi się w oczy, to nowy(zupełnie onetowski) szablon :) Jest genialny, naprawdę! Potem widzę napis "Urodziny" - była mowa o zbliżających się urodzinach bloga (pewnie coś pokręciłam, bo to dopiero na jesieni) czytam i na początku nie rozumiem. Czytam drugi raz i wielki uśmiech wskakuje na moją twarz. Dziękuję Estrelli, którą znam już kilka miesięcy, Lenie i Chemical Rainbow, które znam troche krócej, Mademoisselle i Innej, której troszkę słabiej, ale jednak. I ten słodki obrazek :* Dziękuję za pamięć i całuję bardzo, bardzo mocno. A terac lecę, bo (idealnie w dzień urodzin) dostałam informację, że szablon, na który czekam kilka tygodni, jest gotowy. A na facebooku pewnie zapisali mi już całą tablicę. Jeszcze raz dziękuję, dziękuję, dziękuję.
  Ps. Nie wiem, czy mówiłam, ale nowy szablon jest świetny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ty nie możesz spać? :D hahaha. Nie ma za co! :). Mówiłam, że nie zapomnę? Cieszę się, że ci się to spodobało.

   Usuń
 2. tutaj jest bez pasków.
  nagłówek: http://c.wrzuta.pl/wi6899/74729078001e174e4feecc2a/10naglogg
  tło: http://1.bp.blogspot.com/-XPHXyssrjKM/T-7MfYhbrUI/AAAAAAAAA90/qWbBmvMKrs0/s0/10tlo.png

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze raz do Estrelli, ponieważ pod ostatnim postem chyba nie zauważyła mojego komentarza:
  Skoro Ty już nie oceniasz pamiętników, nie mam nic przeciwko temu, by oceniła mnie stażystka Inna.
  www.tchnienie-nadziei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Estrello, przyszłaś na świat, a nie z niego wyszłaś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. łoooooooooooooooooooo straszne rzeczy :D. Kochaniutka, to są życzenia. Pisałam je tak MI się podobało.

   Usuń
  2. Nie mówię, że nie. Ale jest, to niepoprawne, a myślałam, że ocenialnie powinny dbać o piękną polską mowę.

   Usuń
  3. + nie życzę sobie nazywania mnie 'kochaniutka'.

   Usuń
  4. o matko, przepraszam :D. Wakację są, o co się spinasz? zresztą chyba widać co w nawiasie napisałam, tak? Więc to chyba było zamierzone. Znów chcecie prowadzić kłótnie jak to źle oceniam i w ogóle? Zapraszam na GG, ocenialnia nie jest od tego - przykro mi. Numer gg znajdziesz w zakładce o mnie.

   Usuń
  5. 'Haha jak to brzmi' , wydaje się właśnie, że nie wiesz, jakiego słowa użyć. I nie prowadzę kłótni ani się nie spinam. Normalnie piszę.

   Usuń
  6. Tak, a Ty wiesz lepiej ode mnie :D. Serio, chcesz prowadzić niepotrzebą dyskusję pod notką URODZINOWĄ? Lepiej złóż Gośce życzenia, a pi... i znów cenzura :).

   Usuń
  7. Żebyś wiedziała, że lepiej ;). Nie prowadzę niepotrzebnej dyskusji, to Ty masz pretensje, nie ja ;]
   I nie widzę potrzeby składania życzeń osobie której nie znam. ;)

   Usuń
  8. Coś jeszcze? :D. Bo nudna się robisz, serio :).

   Usuń

Obserwatorzy