środa, 13 sierpnia 2014

Odmowa bloga: ideal-alicee10

Powodem jest to, iż blog został zakończony. Nie uważam, że muszę z tym czekać, gdyż - jak widać - więcej postów nie będzie i aktywności na tymże blogu. Jeżeli chcesz, abym oceniła Twojego nowego bloga, to śmiało się zgłoś.

Pozdrawiam

5 komentarzy:

 1. Mam pytanie. Jestem trzecia w kolejce Alissy, czy pomimo przeterminowania mogłaby ocenić blog? Aktualnie nie mam możliwości pisania rozdziałów, a na ocenie mi zależy.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli Alissa się zgodzi - to oczywiście.

   Usuń
  2. Oczywiście, nie ma żadnego problemu. :)

   Usuń
 2. Hej, wiem, że zgłoszenia to nie tu, ale ja nie ze zgłoszeniem jeszcze bo się trochę boję. Tematyka mojego bloga jest dość specyficzna jak na zgłoszenie do ocenialni i chciałabym najpierw zapytać, czy coś takiego się w ogóle do was nadaje i czy znalazłaby się jakaś oceniająca, która wzięłaby ocenę mojego bloga na siebie (w sumie chyba zależałoby mi na Elektrowni). Generalnie mój blog traktuje o szeroko pojętym DIY, chociaż może trafniejsza nazwą byłoby po prostu handmade. Nie publikuję suchych zdjęć, każdy z tych przedmiotów ma duszę i w każdej notce staram się Czytelnikowi tą, czy inną duszę przybliżyć. Chciałabym poznać opinię kogoś z zewnątrz, kto rzeczywiście przeczyta parę postów i postara się sklecić jakąś spójną opinię. Zanim ktoś zapyta, link: http://nevermind-factory.blogspot.com/

  PS Jeśli któraś z Was odważyłaby się dać mi pozytywna odpowiedź, to proszę o informację w komentarzu u mnie i wtedy się zgłoszę wg regulaminu. Mówię o tym, bo trochę roztrzepane ze mnie dziewczę i mogę zwyczajnie o Was zapomnieć :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze - w mojej rodzinie jest jedna maniaczka tego typu bajerów, ale to nie jestem ja. Bloga ogólnie możesz zgłosić bez przeszkód, jak każdego innego, ale raczej się tego nie podejmę, bo stawiam, że przez większość czasu bym zgrzytała zębami. Jestem wielbicielką opowiadań, a nie ręcznych robótek, przykro mi.

   Usuń

Obserwatorzy