piątek, 13 czerwca 2014

Melodia wita!

Cześć!

Na początku chciałabym serdecznie podziękować Lenie, za przyjęcie mnie na staż. Mam nadzieję, że nie zawiedziesz się na mnie i nie pożałujesz swej decyzji. Obiecuję wywiązywać się ze swojego obowiązku oraz pomagać w miarę swoich możliwości.

Na blogach podpisuję się nickiem Melodia, ale moje prawdziwe brzmi Aleksandra. Nie przepadam za tym imieniem, a już szczególnie nie cierpię, gdy ktoś zwraca się do mnie Ola. Czy tylko ja mam wrażenie, że to jedno z najczęściej wybieranych imion? Gdzie się nie odwrócę, tam moje imienniczki.
Mam piętnaście lat, kończę drugą klasę gimnazjum. Moją pasją jest pisanie :) Uwielbiam wieczorem usiąść w ciszy i tworzyć. Mam kilka opowiadań, na których staram kształcić swoje umiejętności.

Na Ostrze Krytyki zgłosiłam się przede wszystkim po to, by pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują, a także po to, by sama się podszkolić. :) Mam nadzieję, że dużo się nauczę od oceniających, jak i osób zgłaszających swoje blogi do oceny. Uważam, że każdy ma swój oryginalny styl oraz jedyne w swoim rodzaju opowiadanie.

Moja podstrona powinna ukazać się dziś późnym wieczorem, ewentualnie jutro, więc mniej więcej podam czego się podejmę, a czego nie.

Nie oceniam blogów fantasy, science-fiction, anime oraz manga. Nie mam nic do takich opowiadań, ale to niestety nie moja bajka. Obawiam się, że oceny na te tematy nie były by zbyt dobre.

Z wyjątkiem tych trzech podejmę się wszystkiego, a najchętniej opowiadań o magicznym świecie J.K Rowling oraz blogów o zwykłych ludziach ze zwykłymi problemi :) Bardzo lubię romanse.

Kontakt do mnie, jeśli ktoś miałby jakąś sprawę:

GG - 46108216

E-mail - pomylune@wp.pl

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę przyjemnego wieczoru :)

4 komentarze:

 1. Witaj:-) Powodzenia na stażu i owocnej przygody z ocenami!

  OdpowiedzUsuń
 2. Na początku chciałabym serdecznie podziękować Lenie, za przyjęcie mnie na staż.
  Zbędny przecinek.

  Na blogach podpisuję się nickiem Melodia, ale moje prawdziwe brzmi Aleksandra. Nie przepadam za tym imieniem, a już szczególnie nie cierpię, gdy ktoś zwraca się do mnie Ola.
  „Na blogach podpisuję się nickiem Melodia, ale moje prawdziwe imię brzmi Aleksandra. Nie przepadam za nim, a już (...).

  Moją pasją jest pisanie :)
  blogów o zwykłych ludziach ze zwykłymi problemi :)
  życzę przyjemnego wieczoru :)
  Emotka nie zastąpi kropki.

  więc mniej więcej podam czego się podejmę
  Przecinek przed „czego.

  science-fiction
  Bez łącznika: science fiction.

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, urwało mi od cudzysłowów.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy