wtorek, 3 czerwca 2014

Marta - powitanie


Witam serdecznie!

Przede wszystkim składam Lenie, Elektrowni i Alissie serdeczne podziękowania za przyjęcie mnie na staż w Ostrzu Krytyki. Bardzo się z tego cieszę i obiecuję, że... cóż, że będę pomocna, bo o to w tym wszystkim właśnie chodzi :)

Mam na imię Marta i jestem tu, by pomagać Wam – Autorom. Gwarantuję, że będę Was wspierać, udzielać konstruktywnej krytyki, motywować do dalszej pracy i dodawać skrzydeł - merytoryczną oceną oraz nakłanianiem do solidnej pracy z tekstem przy użyciu własnego Talentu a także własnej biblioteczki – czytanie książek jest bowiem w moim odczuciu wspaniałą metodą na połączenie ogromnej przyjemności z ogromnym pożytkiem dla pisarza i to nie tylko tego początkującego. Książki, obok rodziny i muzyki, to moja ogromna pasja – i to zarówno ich czytanie, jak i pisanie, więc z pewnością możecie liczyć na moją empatię dla Was jako pisarzy – bo sama z radościami i bolączkami tej pasji wręcz na co dzień się borykam.

Z racji tego, że jestem w trakcie tworzenia swojej podstrony, póki co namiary na siebie oraz moje „preferencje” blogowe pozwolę sobie podać w tym wpisie. Kończąc zaś już część powitalną, powiem tylko: proszę absolutnie się mnie nie bać, tylko śmiało zgłaszać a ja zrobię co w mej mocy, by Wam literacko pomóc! :)

Marta – preferencje

Z największą przyjemnością podejmę się oceny blogów z opowiadaniami, zwłaszcza tych z rodzaju fan fiction „książkowych” (ze szczególnym sentymentem dla opowiadań z kręgu sagi o Harrym Potterze, czy też sagi „Zmierzch”), także wybranych opowiadań „o gwiazdach” - wybranych, albowiem nie czuję się na siłach rzetelnie wypowiadać na temat np. Tokio Hotel czy Justina Biebera, ewentualnie mogę przyjąć jednak opowiadanie oscylujące np. wokół One Direction ;-).

Nie przepadam za: science-fiction i mangami, poezją oraz słodkimi blogami z rodzaju „słit fiftin”.

Jestem elastyczna i otwarta na negocjacje, jeśli zgłosi się do mnie Autor, któremu będzie naprawdę zależało na poddaniu swojej twórczości mojej ocenie, mimo że nie mieści się ona w zakresie przedstawionych wyżej upodobań.

Kontakt z Martą:

GG:748 670 5

mail: martapears@gmail.com

4 komentarze:

 1. http://patty-marley-hogwart.blogspot.com/ <- Prosiłabym o przeniesienie mojego bloga do Marty :) Wiem, że jest przeterminowany, ale ja go nie porzuciłam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Marto, czy byłabyś skłonna przyjąć mojego bloga (niebianskie-pola z kolejki Leny) do siebie? Nie wiem, czy tematyka będzie Ci odpowiadała (no i rozdziałów jest dużo), więc prosiłabym, byś przeczytała zakładkę "potrzebne informacje" i dała mi znać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aleey, przyjmę Twojego bloga :) Zapoznałam się z tematyką i postaram się podołać temu wyzwaniu. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bo o to w tym wszystkim właśnie chodzi :)
  Emotka nie zastąpi kropki.

  tylko śmiało zgłaszać a ja zrobię co w mej mocy, by Wam literacko pomóc!
  Przecinek przed „a”.

  science-fiction
  Science fiction, bez łącznika.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy