niedziela, 20 kwietnia 2014

Odmowa: koszmarwbajke

Odmawiam oceny bloga: 
Przedawniony. 

9 komentarzy:

 1. Witaj.
  Przeczytałam Twój komentarz na "Sercu Smoka". Moja decyzja o zawieszeniu nie jest nieodwołalna, wciąż się waham, ale potrzebuję więcej czasu na poradzenie sobie z tym opowiadaniem. Dlatego jeśli istnieje taka możliwość, proszę o ocenę.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blog w takim razie zostaje w kolejce. Doceń, że łamię dla Ciebie punkt regulaminu i wróć do pisania w takim razie :)

   Usuń
 2. Widzę tutaj jakąś powtarzalność. Mój blog został przyjęty z wolnej kolejki (już będąc przeterminowany) i wtedy też nie zostałam zapytana o to, czy opowiadanie dalej jest prowadzone - od razu otrzymałam odmowę (również od Ciebie, Elektrownio). Nie będę się teraz wykłócać o ocenę, tylko miło by jednak było zapytać, czy aby na pewno blog jest opuszczony (co rozumiem, że w przypadku mistrza-marionetek może budzić wątpliwości). Cóż, jeśli chcesz pominąć MM, to szkoda, ale zdaję sobie sprawę z tego, że niektórzy mają żywiej prowadzone blogi i bardziej im na tej ocenie zależy.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twój blog jest przeterminowany dwukrotnie, dlatego nawet nie pytałam. Po dwóch ostatnich zapytaniach tego typu, kiedy najpierw zostałam perfidnie olana, a za drugim razem nawet mi powiedziano, że "czemu spamuję, skoro blog jest opuszczony" szczerze odechciało mi się pytać. Jeżeli ktoś jest zainteresowany rzeczywiście oceną, tak jak Ty, to sam zwróci uwagę, a ja nie będę sobie szargać nerwów.
   Blog wraca do kolejki na pierwsze miejsce, bez żadnych przenosin.
   Pozdrawiam

   Usuń
 3. Do Leny: Tak, nadal oczekuję oceny ;) (czarna-pelnia)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wasze oceny są świetne, jedne gorsze, drugie lepsze, ale dodajecie je tak rzadko, nawet rzadziej niż rzadko, a częściej wpadam, a tu odmowy ;/ czekam na więcej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, że tak sądzisz. :)
   Tak - niestety są rzadko. Jednak uwierz, staramy się robić co możemy. Najczęstszym kłopotem w dodaniu szybciej oceny jest życie prywatne i praca czy szkoła. Dużo czasu pochłania, a wszystkiego też poświęcić nie można :/.

   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Zwykle odmowy są na wierzchu, bo od razu po dodaniu oceny czyścimy kolejkę, a przynajmniej ja tak robię :) Tego samego dnia, co odmowa, została dodana ocena.
   Pozdrawiam

   Usuń
 5. Hej, ciągle prosiłabym o ocenę mojego bloga. :) Pojawiam się na nim, ale matura nagli, więc nie mam obecnie czasu. :)

  http://noise-pollution.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy