sobota, 4 stycznia 2014

Odmowa: draco-hermi-love

Piszę odmowę ze względu na to, że blog draco-hermi-love.blogspot.com został zawieszony.

Przy okazji chciałabym was serdecznie powitać. Mam nadzieję, że czas spędzony tutaj będę mile wspominać :)


8 komentarzy:

 1. Ej, serio? Podpunkt "nie zmieniaj nic na blogu" odnosi się też do dodawania nowych postów? Jeśli tak, to spoko, możesz nie uwzględniać najnowszego wpisu, chociaż wydawało mi się, że lepiej się ocenia, jeśli ma się więcej postów do przeglądnięcia. Chciałabym jednak usłyszeć zdanie szefowej ocenialni w tej sprawie. Nie odbieraj tego jako jakiegoś zarzutu, ale po prostu jestem ciekawa, czy rzeczywiście istnieje taka zasada, bo zawsze wydawało mi się, że zmiany na blogu dotyczą tylko szablonu, a nie dodawania nowych postów :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak sama wiesz jestem nowa, jednak potraktowałam ten punkt tak, że odnosi się do wszystkiego. Oceniająca już kończy ocenę, gdy nagle na blogu pojawia się nowy wpis, który nie uwzględniła w swojej opinii. Mogę się mylić, nie przeczę, jednakże ja to tak odebrałam. Szefowej ocenialni nie ma, ale wydaje mi się, że Lena powinna to wyjaśnić. W razie mojej pomyłki, będę przepraszać ;)

   Usuń
  2. Ok, jeśli już kończysz ocenę, to nic się nie stanie, jeśli tego wpisu nie uwzględnisz, spokojnie możesz publikować, ale po prostu zastanawiałam się, czy to się kwalifikuje do odmowy. :) W sumie wolałabym oczywiście, żebyś ten post uwzględniła, bo jest dosyć treściwy, ale jeśli tak Ci wygodniej, to obejdzie się bez.

   Usuń
 2. W sumie... jestem w połowie pisania kategorii "Treść" ( reszta jest skomponowana, ewentualnie coś poprawić ), dlatego jeśli ci bardzo zależy to mogę uwzględnić ten dzisiejszy wpis. W tym jednak przypadku ocena będzie najwcześniej jutro wieczorem lub w poniedziałek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie to nie przeszkadza, spokojnie poczekam na ocenę ile będzie trzeba :)

   Usuń
 3. Hej, Alissa! Mam nadzieję, że będzie Ci się dobrze pracowało na OK. :)
  Nie jest to uwzględnione w regulaminie (a powinno), ale zmiana czegoś w blogu nie obejmuje dodawania nowych postów, a jeśli ocena byłaby skończona, to nie musiałabyś jej zmieniać i dodawać opinii o nowym rozdziale.
  Z resztą niech się wypowie Lena czy Estrella, ale wydaje mi się, że napisałam prawdę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Właśnie powinna być taka sytuacja w regulaminie opisana, no ale wszystko się na szczęście wyjaśniło. :)

   Usuń
 4. Witam.
  Chciałam zapytać redaktorki czy nie byłybyście zainteresowane współpracą z nową ocenialnią, szukającą klientów i pracowników? Byłabym bardzo wdzięczna za dodanie linka na bloga http://krytyka-na-zlecenie.blogspot.co.uk/
  Z góry wielkie dzięki i pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy