wtorek, 2 lipca 2013

Podsumowanie: czerwiec

Estrella: 
wszystkie posty: 1
oceny: 0
odmowy: 0
inne: 0
Lena:
wszystkie posty: 3
oceny: 1
odmowy: 2
inne: 0
Chemical Rainbow:
wszystkie posty:3
oceny: 1
odmowy: 1
inne:1
Natalie:
wszystkie posty: 0
oceny: 0
odmowy: 0
inne: 0
Nessa
wszystkie posty:3
oceny: 2
odmowy: 0
inne:1
Ilość ocen: 4
Ilość odmów: 3
Ilość zgłoszeń do oceny: 11

Podsumowanie ukazane dzień później, ale mam nadzieję, że to żaden problem. Na oceny nie narzekam, jest ich dużo nawet, oczywiście na miarę naszych możliwości. Jest lepiej niż w maju, dlatego... dążymy ku lepszemu, tak mi się wydaję.
Mnie nie było w zasadzie na ocenialni bardzo długo, dlatego bardzo chciałabym podziękować Chemical Rainbow i Lenie za to, że nie zostawiły OK samemu sobie. Jestem im ogromnie wdzięczna. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że moja ocena się już pisze. Postaram się ją opublikować, hm, w czwartek, a później wyjeżdżam do końca miesiąca, a tam nie będę miała możliwości pisać.
Mamy nową stażystkę, z którą nie zamieniłam jeszcze ani jednego słowa, prosiłabym Cię bardzo o kontakt na gg (numer jest podany na mojej podstronie), a i chciałabym również pochwalić Cię, bo ostatnio stażystki uciekały po jednej ocenie lub żadnej. :)
Życzę każdemu udanych i ciepłych wakacji! Ja zmykam właśnie opalać się. :3 ?
Pozdrawiam.

6 komentarzy:

 1. Prawda, jest lepiej :). Dążymy do zwariowanych ilości ocen! Aby w końcu nam to wyszło.

  Estrello - rzadko kiedy Ciebie widzę na gg, a przy okazji ostatnio ja rzadziej wchodzę, to po prostu tą informację powiem tutam.

  Wyjeżdżam od 13 lipca i urlop poprosiłabym do 1 sierpnia. Wyjeżdżam za granicę, a później nie wiem kiedy do rodziny, dlatego wolę parę dni dodatkowo.

  OdpowiedzUsuń
 2. Racja, ostatnio nie mam po prostu czasu wchodzić na GG. Nie mając swojego laptopa (tak,nadal) ogólnie ciężko się funkcjonuje, ale nieważne. Czyli urlop od 13 lipca do 1 sierpnia? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak :)

   Dalej brak laptopa? Już sporo czasu jest w naprawię....

   Usuń
  2. nie jest w naprawię, po prostu... mój szwagier tak szybko mi go naprawia.

   Usuń
  3. No tak. :P Mój laptop też powinen iść do naprawy ale : bratu się boję oddać, a jego kolega co mi miał zrobić - nagle wyparował.

   Usuń
 3. Witam, chciałabym tylko poinformować, iż blog Czarna Pełnia znajdujący się w kolejce Estrelly ma tymczasowo zablokowany dostęp, ponieważ trwa tam niewielki remont, jednakże do czasu oceny na pewno się wyrobię. Chciałam po prostu tylko poinformować, gdyby jednak ktoś zaglądał do kolejki i sprawdzał, czy blogi nadal funkcjonują itd. :) Proszę w takim razie o niezwracanie na to większej uwagi - niebawem dostęp znowu będzie. Oczywiście mam nadzieję, iż nie jest to problem. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy