środa, 5 czerwca 2013

Odmowa bloga:my-logorrhea

   Autorce zdążyłam już napisać co i jak. Odmowa z powodu tego, iż postanowiłaś zrobić sobie wolne ( choć to żaden grzech!), jednak w kolejce mam osoby czekające od długiego czasu i dalej prowadzące blogi bez tych przerw. Jeżeli wrócisz z urlopu, prosiłabym o zgłoszenie się ponownie.

Pozdrawiam!

4 komentarze:

 1. Witam!
  Leno, ja w sprawie Twojego pytania. Otóż chciałabym otrzymać ocenę. Wiem, że nie ukazał się żaden rozdział, ale to dlatego, że przestałam prowadzić tego bloga. Jeśli mogłabyś ocenić mojego bloga mimo to byłabym Ci bardzo wdzięczna. Aczkolwiek jeśli to jest niezgodne z regulaminem waszej ocenialni to chyba będziesz musiała wystawić ocenę.
  Pozdrawiam,
  Ana.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ok, tylko, czy jak się zgłoszę ponownie po ocenę, będę musiała czekać od nowa w kolejce?
  Obecnie czekałam od stycznia...

  OdpowiedzUsuń
 3. To jakiś absurd, wywalać kogoś z kolejki i kazać mu się zgłaszać ponownie, kiedy już będzie mniejsza kolejka. Oglądałaś "Misia" za dużo? Może jeszcze daj jej łyżkę na łańcuchu w barze mlecznym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Nie chodzi tutaj o to. Zgodnie z regulaminem - powinnam od razu wystawić odmowę, gdyż mamy nie oceniać blogów, które zostały zawieszone, zakończone albo autor poszedł na urlop. Jest wiele innych osób czekających od bardzo dawna na ocenę, czyż nie? Akurat w tym momencie nie mogę się skupić na blogu, który jednak został w jakiś tam sposób 'zawieszony'. Z autorką mam już uzgodnione. I takie cięte riposty można sobie zostawić dla towarzystwa na podwórku, a nie na blogach gdzie szukamy kulturalnych osób, które w uprzejmy i adekwatny sposób potrafią wyrazić swoją opinię :)

   Pozdrawiam z całego serca

   Usuń

Obserwatorzy