czwartek, 1 listopada 2012

Podsumowanie: październik

Estrella:
wszystkie posty:  7
oceny: 4
odmowy: 1
inne:

Lena:
wszystkie posty:  2
oceny: 1
odmowy: 1
inne: 0

Confiance:
wszystkie posty:  0
oceny: 0
odmowy: 0
inne: 0

Inna:
wszystkie posty:  4
oceny: 1
odmowy: 3
inne: 0

Moire:
wszystkie posty:  2
oceny: 2
odmowy: 0
inne: 0

Alavende(s):
wszystkie posty:  1
oceny: 1
odmowy: 0
inne: 0

Enterprise(s):
wszystkie posty:  2
oceny: 1
odmowy: 0
inne: 1

Ilość ocen: 10
Ilość odmów: 5
Ilość zgłoszeń do oceny: 8


Listopad kojarzy mi się raczej z deszczem, z pełną ilością liści, a nie ze śniegiem! Pojebało tę pogodę. Wracając jednak do tego, co jest ważne - mianowicie, co się działo przez ten miesiąc. Na pewno w ocenach był dużo lepszy niż poprzedni, choć nie ukrywam, że wkurza mnie fakt, że muszę się o te oceny upominać, naprawdę. Nie chce mi się pisać, że jak nie napiszecie odpowiedniej ilości ocen, to wylatujecie. Poradzimy sobie i bez takich osób, bo i tak nie piszecie, więc bez sensu, abyście w ogóle tutaj "ocenialni", taka prawda, ale z kim się musimy pożegnać, napiszę później. 19 października obchodziliśmy urodziny - z czego się bardzo cieszę. Oby jak najwięcej tych roczków. Ogólnie październik bardziej mnie zadowolił, niż wrzesień, oby tak dalej. 
Ogólnie Confiance, niestety, ale zostaje wyrzucona. Od kilku miesięcy nie ma od niej oceny i nie zapowiada się, aby miała czas w ogóle pisać. Inna, postanowiła odejść, no cóż... Życzę jej sukcesów w dalszym ocenianiu. 
Co się działo jeszcze w tym miesiącu? W sumie nic szczególnego. Teraz potrzebujemy stażystów, bo załoga coraz bardziej się nam pomniejsza, no trudno, czasem tak bywa. 
Liczba zgłoszeń do oceny, nie jest zbyt imponująca, ale pewnie dlatego, że już nikt nie wysyła spamu, więc chyba nie mamy na co narzekać, że bez reklamy jednak ktoś się zgłasza? Bardziej przeraża mnie fakt odmów, jest ich coraz więcej. 

6 komentarzy:

 1. Ten miesiąc zdecydowanie był lepszy. Oby tak dalej: każda się zmotywuje i dwie oceny miesięcznie na pewno będą wyglądały dobrze!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, trzeba po prostu się zmotywować i znaleźć choć troszeńkę czasu na napisanie. Połowę oceny można napisać w jeden dzień. Gdyż na treść i błędy zajmuje o wiele więcej. Więc jeżeli mają być dwie, napisać po początku z każdej, a treść i błędy powolutku robić. I wszystko powinno być okej ;).
  Ten miesiąc był lepszy, więc możliwe, że kolejny także będzie. Powoli się na pewno przyzwyczajamy do szkoły, wiemy co i jak, więc znajdziemy tę kapkę czasu na oceny i ocenialnię. Życzę tego, aby tak naprawdę było!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam tak samo. Zawsze najpierw piszę "Pierwsze wrażenie", "Wygląd" i zabieram się za "Ramki". Na sam koniec zostawiam "Treść", która - oczywiście - zabiera najwięcej czasu.

   Usuń
 3. szczerze powiedziawszy nie dziwię się, że załoga Wam się kurczy. Estrello, ja naprawdę nie rozumiem, jak można na ocenialni walić tekstami "pojebało". w ocenach też się tak wyrażasz? osobiście nie wytrzymałabym z kimś takim jak Ty, jako szefowa, bo najprawdopodobniej czekałyby nas same spięcia. "szef" naprawdę nie znaczy "tyran".

  OdpowiedzUsuń
 4. Miejmy nadzieję, że ten ocenialniowy kryzys kiedyś przeminie. Prowadzenie ocenialni nie jest najprostsze, tylko tak wygląda, a w praktyce wszystko wychodzi. Ale dość już tego narzekania, bo humory nam się popsują, patrzmy na świat optymistycznie ;). Ale pojechałam z tym optymizmem ;p.
  Pozdrawiam cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja "zareklamuję", a raczej polecę OK w najbliższym poście na moim blogu :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy