piątek, 30 listopada 2012

Podsumowanie: Listopad

Estrella: 
wszystkie posty: 4
oceny: 2
odmowy: 0
inne: 2

Lena:
wszystkie posty: 6
oceny: 2
odmowy: 4
inne: 0

Chemical Rainbow:
wszystkie posty: 2
oceny: 1
odmowy: 0
inne: 1

San dra(s)
wszystkie posty: 3
oceny: 3
odmowy: 0
inne: 0

Minnie(s)
wszystkie posty: 2
oceny: 1
odmowy: 0
inne: 1

Marzena(s)*:
wszystkie posty: 2
oceny: 1
odmowy: 0
inne: 1

Moire*:
wszystkie posty: 1
oceny: 0
odmowy: 0
inne: 1

Ilość ocen: 9
Odmów: 4
Ilość zgłoszeń od oceny: 15

*- nie oceniają już u nas.

Ok, więc po kolei, może zaczniemy od Leny - więc, ... oceny napisałaś, wszystko dobrze, ale zwolnij z tymi odmowami! A tak poważnie, to mam to Ciebie dwie prośby - więc się rozpisujesz w ramkach i ograniczasz emitoniki.
Chemical Rainbow - no i moja ukochana, i chyba jako jedna, która mnie rozumie - wróciła! I nawet dążyłaś napisać ocenę, zawsze to w Tobie lubiłam. Mam nadzieję, że teraz zagościsz u nas na dłużej.
I tyle byłby ze stałych oceniających, łał, szaleństwo! Jest nas dużo, ale nie ma co narzekać! Mamy stażystki, to się liczy.
Chyba powoli wychodzimy z dołka, przynajmniej tak mi się wydaje, oceny się pojawiają, ale... jedna sprawa. Nie wystawiajcie ich pod koniec miesiąca, bo na początku i w środku wieje nicością! (głównie chodzi mi o Lenę)
Liczba zgłoszeń znaczenie się zwiększała od poprzedniego miesiąca. Tylko mamy problem z wolną kolejką... Niektórzy już naprawdę długo tam czekają na ocenę, ja z niej wezmę ze dwa blogi... a reszta - liczę na Was!  Możecie pisać w komentarzach pod posumowaniem bądź na gg, jakie bierzecie.
Ostatnio dużo osób narzeka, że jestem złą, niedobrą itp., itd. szefową:( Ok, od dziś się zmieniam! Będę milutka, koniec z upominaniem się o oceny, będę was tylko głaskać po główkach! hihihih. Żartowałam, nie macie na co liczyć, przykro mi. Jeśli komuś nie pasuje jaka jestem, droga wolna - możecie odejść. Co jeszcze? Za 6 dni mikołaj! Każda dostanie prezent! Żartowałam, hohoh... coś mi się ostatnio wyostrzyły żarty. Tak poważnie, coraz bliżej święta, a ja się cieszę jak nie wiem! Tak, jak było w tamtym roku... przez okres świąteczny... 'zamykamy' ocenialnie. W tedy są święta, a nie przejmowanie się, 'ojejeju, muszę napisać ocenę, o matko ja muszę uzupełnić kolejkę'. Nie, wtedy są inne rzeczy na głowię, typu 'najpierw zjem to, później to, a następnie spróbuję się jakoś doczołgać do stołu i zjeść jeszcze to', więc wiecie.
Proszę o nie publikowanie dziś niczego.
edit.:
W sumie tak, nie byłam do końca pewna, więc nic nie pisałam, ale... mamy pierwsze miejsce na ocenialnie listopada! Serdecznie wszystkim dziękuję, nawet nie wiecie jak się cieszę! Naprawdę, każdy jeden głos, to dla nas dużo! Jeszcze raz dziękujemy! A tutaj link na ocenialnie grudnia!

15 komentarzy:

 1. Wiem, że u mnie wyszły pod koniec. Miałam szybciej, ale długo zajęło mi czytanie :( Teraz postaram się minimum w połowie miesiąca opublikować ocenę. Odmowy napisałam, choć szczerze nie musiałam. Wystarczyło ci powiedzieć. Są napisane, gdyż sami mi o tym powiedzieli albo mam powód. Zawsze staram się wypisać ich jak najmniej. Emotikonki staram się jak w najmniejszych ilościach, gdyż nie powinny one gościć jako główny atrybut ocen. Jednakże czasem napiszę coś, co może zabrzmieć nie za miło, a właśnie ma być na odwrót! No. Postaram się więcej rozpisać w ramkach.


  Tak, widać , że powolutku, powolutku wychodzimy z dołka. Miejmy nadzieję, że zostanie tak na dłużej.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Estuś*, wytknę ci drobny błąd. Wtedy - piszemy razem, a nie oddzielnie, jak napisałaś ;p
  Cieszę się, że OK wstaje. No i naprawdę dobrze, że ocenialnia będzie zamknięta przez świąteczny okres. Naprawdę, wolę spędzić ten czas z rodziną xD
  Co do szablonu, o którym rozmawiałyśmy, podeślę ci go prawdopodobnie w niedzielę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to Estuś to dlatego, że uwielbiam zdrabniać imiona. Wszystkie i wszystkich ;p

   Usuń
  2. Pfu, nie rób tego nigdy więcej, nienawidzę jak ktoś zdrabania moje imię bądź nick ;_;
   Niektórym, to nie pasowało w tamtym roku, ale... cóż - OK ma taki zwyczaj i ma tak być. :D

   Usuń
  3. Dobra, nie będę, obiecuję ;p I przepraszam, szefowo ^^

   Usuń
  4. A tym bardziej szefowo! Estrella, tak będzie najlepiej :D

   Usuń
 3. Hmm... Mogłabym przygarnąć http://trestrale-skrzydla.blog.pl/ i/lub http://lustro-zludzen.blogspot.com/, o ile nie są już zajęte przez nikogo innego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, zajebałaś najlepsze blogi. ;_; Ale już masz je dodane do kolejki. :)

   Usuń
  2. Ja wiem z pewnych źródeł (nie mam pojęcia ile w tym prawdy, ale tak się dowiedziałam poprzez rozmowę na GG z jedną osobą), że blog trestral-skrzydla, to prowokacja - chociaż tak szczerze, to ja jej tam nie widziałam.

   Usuń
  3. Znaczy ja na blogi nie patrzyłam, tylko na adresy - a te dwa mi się bardzo spodobały. Ale dziękuję bardzo za uprzedzenie Chemical Rainbow ;)

   Usuń
 4. Gdyby wszyscy myśleli tylko o jedzeniu w czasie świąt, to później nie pomieściliby się w drzwiach, Estrello. :D Cieszę się, że OK się nie poddało i nadal funkcjonuje. Mam nadzieję, że tak już będzie zawsze, a nawet lepiej. :)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz, dlatego ja przez cały rok mam dietę, a we święta jem ile widzę! :D
   Oczywiście, że się nie poddało, a bardzo mi miło, że nadal tutaj zaglądasz, mimo tam... naszych nieporozumień. ;)

   Usuń
  2. Oj tam, nieporozumienia już dawno odeszły w zapomnienie i życzę OK jak najlepiej. :)

   Usuń
  3. To bardzo miło. :D mam nadzieję, że dziewczyny zepną pośladki i te dwie oceny miesięcznie napiszą :D

   Usuń
 5. Jejciu, jejciu. Jak mnie dawno tu nie było. Tak, nadal oczekuję na ocenę :) Ostatnio nic nie dodawałam, ale postaram się dzisiaj coś napisać. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy