piątek, 19 października 2012

URODZINY
Każdy z nas miał początek, kiedyś. Urodziny, co rok, ale najważniejsze są te pierwsze - są takie szczególne. Dziś jest 19 październik - dokładnie rok temu powstała ta ocenialnia, niegdyś się nazwała krytyczny-krytyk, później nasza kochana Confiance wpadłam na pomysł ostrze-krytyki. Delikatnie od początku stawialiśmy kroczki, moje oceny wyglądały całkiem inaczej - spokojnie możecie wejść na KK i się pośmiać, teraz też nie są zbyt doskonałe, ale jak widzę poprzednie uśmiecham się do siebie. Wiele razy chciałam skończyć działalność - po prostu, ot tak. Ciągłe wytkanie błędów i mój nie wyparzony język - przyprawiały wiele problemów, ale później nauczyłam się, że krytykowanie wcale nie jest takie złe, to pomogło mi pisać dużo lepiej i mam nadzieję, że te mało przychylne oceny również Wam drodzy autorzy blogów pomogły. Pomyślałam, że zrobię krótką listę oceniających, które oceniają aktualnie lub które odeszły:
Estrella
Mika
KatD
Lena
Meg/Confiance
Chochlik
Faktyczna
Anori
Charline
Inna
Moire
Chemical Rainbow
Alavende
Mademoiselle
Lista nie jest zbyt mała, dużo osób odchodziło, bo szkoła, no cóż, tak też się zdarza.

Przez cały rok opublikowaliśmy 140 notek. Z moim obliczeń wyszło, że napisaliśmy 108 ocen, a odmów 32. Zawsze mogłam się pomylić, ale mam nadzieję, że nie. Jak na rok, to wynik może nie jest zbyt świetny, ale nie mamy co narzekać.
Szczerze? Bardzo się przywiązałam to tej ocenialni, co rusz sprawdzam czy jest może nowa ocena, niestety ostatnie dwa miesiące nie wskazują, abyśmy długo pociągły. Żadna z Was, prócz Moire nie interesuje się co się tutaj dzieje, nic. Macie to po prostu głęboko w dupie - nie, nie użyłam zbyt ostrych słów. Wiem, że może to nie jest notka, aby się o tym rozpisywać, ale.. ja chcę aby ta ocenialnia trwała jeszcze dwa razy dłużej, ale sama tego nie dokonam. Wiecie, że jeśli nie napiszecie odpowiedniej ilości ocen, to wypadacie? Mam nadzieję, że macie tego świadomość. Oczywiście jest u nas NABÓR otwarty i serdecznie zapraszam wszystkich chętnych. Jak każda ocenialnia ma grosze chwile, niestety u nas one często się zadarzają, więc do pracy, raz dwa i stawiamy OK na nogi! Mamy już rok, rozumiecie? Nie możemy tego zepsuć.
Dziękuję wszystkim, którzy się do nas zgłosił, zaglądają tutaj i oceniają naszą pracę, to naprawdę dla nas wiele znaczy. Jeśli ktoś chce się czegoś dopytać zapraszam do komentarzy, z chęcią z każdym porozmawiamy.
Pozdrawiam!


15 komentarzy:

 1. Naprawdę trudno uwierzyć, że Ostrze Krytyki ma już rok! Naprawdę niesamowity wynik jak dla mnie. Aby tak dalej to szło, bo naprawdę warto. Sama przyznam, że oceniające ( w tym ja ) trochę zaniedbują ocenialnię. Ale cóż... w końcu trzeba się wziąć do roboty, aby tego nie zaprzepaścić!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę? :) Sprzeczałabym się ze stwierdzeniem, że trochę. Ok, rozumiem - każdy ma szkołę, chcę mieć dobre oceny itp., ale chyba mieliście tego świadomość, jak zgłaszałyście się na oceniające? :)

   Usuń
 2. To już rok? Gratuluję! I życzę, aby Ostrze Krytyki przetrwało tą próbę czasu. :)
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeju, jaki mamy śliczny szablon! *.* Odżyłyśmy, tak świeżo tutaj, ślicznie.
  Dobra, ale przestaję chwalić i cieszę się, że obchodzimy rocznicę. I wierzę, że damy radę pociągnąć jeszcze długo! Dla chcącego nic trudnego, nie? Więc musimy chcieć.
  Pozdrawiam wszystkie oceniające!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja wiem, że mamy śliczny szablon. :D Trzeba Moire niektórym zasadzić kopa w tyłek i wezmą się do pracy! :)

   Usuń
 4. Sto lat, dziewczyny! Dobra, może nie sto, lekka przesada xD Ale życzę Wam dużo wspaniałych ocen i cóż... Abyście ruszyły z kopyta.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie no sto lat, to trochę dużo, stwierdzam iż mogłabym w tedy niedowidzieć już. :D hahah. Dziękujemy :)

   Usuń
 5. Jesteś szefową ocenialni?
  Tragedia, bo tylu błędów, literów i braków nie widziałam nigdy w tak krótkiej notce. Weź sprawdzaj najpierw to, co napiszesz, bo potem wychodzą takie cuda jak " nie wypażony język". Dwa błędy w jednym zdaniu, po prostu brak słów. Popracuj nad tym, dziewczyno.
  Pozdrawiam i gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluje również odwagi drogi Anominku :3 I w ogóle mam pytanie, o co Ci chodzi w "literów" - bo nawet takie słowa nie ma, kochana pani idealna . :>

   Usuń
  2. Aha i jestem szefową od roku, szok, co? :) No widzisz. Masz rację - źle napisałam "nie wypażony", więc tutaj zwracam honor.

   Usuń
  3. Mój błąd, "literówek"*
   Ale nie musisz od razu złościć sie, napuszać i kto wie tam jeszcze co. Całkowity brak profesjonalizmu, przez który poziom ocenialni jest taki, jaki jest. Widziałam też Twoje oceny - dziecinne, śmieszne, pisane, bo pisane. Żadnych głębszych odczuć, mało rad.
   Wytykasz mi jeden błąd, który zrobiłam niechcący i to w komentarzu jako ANONIM, ale pamiętaj, że swój zrobiłaś jako oceniająca, szefowa i to w notce o urodzinach.
   Brawo, gratuluje. Nic dziwnego, że trzymacie tak słaby poziom, co już wcześniej powiedziałam. Inne oceniające jako tako, ale Ty? Moja droga, powinnaś najpierw popracować nad swoim zdziecinniałym charakterkiem, językiem, a i dokształcić się też byś mogła.
   Co z tego, że jestem anonimem? I tak mnie nie znasz, bo nie mam konta, a jestem tu gościnnie.
   Pozdrawiam.

   Usuń
  4. Popatrz mamy taki dziecinny poziom, a jednak ludzie się do nas zgłaszają, szok, prawda? Mój charakter, to tylko i wyłącznie moja indywidualna sprawa i osoba, które mnie nie zna, nie ma prawa mnie oceniać, a tym bardziej mówić, że mam coś w sobie zmienić. Nie pasuje? Nie musimy prowadzić dalej tej konwersacji, proste? Proste. A wracając do mojego "charakterku", to może powiesz mi jaka jestem? Bo widzę, że mnie znasz. Nie rozmawiałaś ze mną nawet pięciu minut i następnym razem prosiłabym, abyś zachowała trochę kultury i mnie nie obrażała.

   Usuń
 6. Estrello blog nie jest zawieszony, nowy post pojawi się dopiero we wtorek tego jestem, pewna; bo naprawdę mam ważny egzamin i muszę się uczyć dlatego nic nie pisałam. Ale jak już wspomniałam, blog NIE JEST zawieszony.

  OdpowiedzUsuń
 7. "Wiem, że może to nie jest notka, aby się o tym rozpisywać, ale.. ja chcę aby ta ocenialnia trwała jeszcze dwa razy dłużej, ale sama tego nie dokonam." Tak, to nie jest notka do tego, żeby narzekać na oceniające. Jeśli je chcesz upomnić, to napisz do nich...

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy